پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مراسم تودیع و معارفه مدیریت جدید اداره آموزش و پرورش منطقه شال
مراسم تودیع و معارفه مدیریت جدید اداره آموزش و پرورش منطقه شال با حضور معاونین محترم اداره کل آموزش وپرورش استان ،فرهنگیان، روسای ادارات و نهادهای دولتی بخش شال برگزارشد و سرکارخانم زهرا نادری به عنوان مدیرجدید آموزش و پرورش منطقه شال معرفی ودراین مراسم از خدمات آقای تورج خداوردی که سرپرستی اداره آموزش وپرورش شال را به مدت 14 ماه برعهده داشتند قدردانی به عمل آمد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از وبلاگ روابط عمومی بخش شال /

مراسم تودیع و معارفه مدیریت جدید اداره آموزش و پرورش منطقه شال با حضور معاونین محترم اداره کل آموزش وپرورش استان ،فرهنگیان، روسای ادارات و نهادهای دولتی بخش شال برگزارشد و سرکارخانم زهرا نادری به عنوان مدیرجدید آموزش و پرورش منطقه شال معرفی ودراین مراسم از خدمات آقای تورج خداوردی که سرپرستی اداره آموزش وپرورش شال را به مدت ۱۴ ماه برعهده داشتند قدردانی به عمل آمد .

آقاعلی بخشدارشال در این مراسم بیان نمودند: بزرگ‌ترین سرمایه هرکشورکه‌‌ همان شخصیت‌های ارزشی و منابع انسانی است درآموزش و پرورش شکل می‌گیرد.

ایشان مباحث فرهنگی و سرمایه عظیم جوانان را از شاخصه های اصلی آموزش و پرورش عنوان کردند و گفتند: با توجه به اینکه اساس رفتارانسان‌ها و فرآیند درونی شخصیت انسان‌ها از سنین کودکی به بعد در حوزه آموزش و پرورش شکل می‌گیرد باید توجه بیشتری در این حوزه شود.

بخشدار شال در ادامه ضمن تشکر از خدمات و تلاش‌های آقای تورج خداوردی سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه شال درطول

۱۴ماه خدمتگزاری در این حوزه گفت: تخصص و کارآیی معیار مدیران موفق در این دولت می‌ باشد وامیدوارم مدیریت جدید اداره آموزش وپرورش شال نیز از جمله مدیران موفق در دولت تدبیر وامید باشند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    سلام میخواستم بگم خانم نادری اگه نمیتونید ریاست کنید استعفا بدید افراد شایسته تر سر کار بیاند زمان ریاست شما بزید ببینید چه رشوه ها که داده و گرفته نمیشه چرا بررسی نمیکنید

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.