پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیام رییس شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت فرا رسیدن 26 مرداد ، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی پیامی صادر کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

متن این پیام به شرح ذیل می باشد :
روز ۲۶ مرداد سال ۱۳۶۹ ، میهن اسلامی شاهد حضور آزادگان سرافرازی بود که پس تحمل سال های اسارت در زندان ها و اسارت گاههای مخوف رژیم بعث عراق ، پا به خاک پاک میهن اسلامی گذاشته و به آغوش خانواده های خود بازگشتند .
آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و روابط اجتماعی جامعه کوچک اردوگاهی خود را بر پایه اخلاق حسنه بنا نهادند و از شکنجه های مزدوران بعث هراسی به خود راه ندادند ، رادمردانی که غالبا با تنی خونین و پس از دفاع تا آخرین توان و امکان به اسارت دشمن درآمدند .
آزادگان کسانی بودند که با لبیک به فرمان امام راحل (ره) به جبهه‌های حق علیه باطل رفتند تا از ناموس و شرف و عزت ملت ایران و نظام اسلامی دفاع کنند و امروز جامعه اسلامی به وجود آزادگان سرافراز کشورمان افتخار می‌کند چرا که آنان سرمایه‌های معنوی نظام مقدس اسلامی هستند .
آزادگان دلاور و سرافراز با الهام از مکتب انسان ساز اسلام و سیره ائمه اطهار و با درس گرفتن از زندگی انقلابی و حماسه ساز حضرت زینب (سلام الله علیها) که اسوه صبر و پایداری بود ، توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر نهند و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کنند و در صحنه‌های مختلف اجتماعی ، سرمشق و نمونه‌ای از صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی باشند .
اینجانب این روز خجسته را به تمامی آزادگان معزز و خانواده های شریف آنها تبریک و تهنیت عرض نموده ، از درگاه خداوند متعال توفیق ، سلامتی ، سربلندی و عزت بیش از پیش همه آزادگان و ایثارگران عزیز را مسئلت می نمایم .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.