پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

امام جمعه دابو و دشت سر در دیدار با هیئت تحریریه پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه بیان کرد;
پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه یکی از سایت های موفق مازندران و آمل است/ مسئول محترم!آن صفدر خان نجومی بگیر ذخیره انقلاب است یا حاج رجب؟
به مناسبت هفته رسانه هیئت تحریریه پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه با حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به مناسبت هفته رسانه و روز خبرنگار هیئت تحریریه پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه به همراه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی و جانشین بسیج سازندگی شهرستان آمل با حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر گفت:  ۱۷مرداد سالروز شهادت شهید صارمی است که این روز را در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز خبرنگار ثبت کرد و بنده روز خبرنگار و هفته رسانه را خدمت تمامی خبرنگاران پرتلاش و متعهد تبریک عرض می کنم.

وی افزود: سایت مازندرانه علی رغم مدت زمان کوتاهی که از راه اندازی آن می گذرد خیلی خوب کار کرده است به طوری که در جشنواره مطبوعات استان توانست رتبه نخست را کسب کند و یکی از سایتهای موفق شهرستان آمل و استان مازندران می باشد که امیدواریم این روند موفقیت ادامه دار باشد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده درباره اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از موضوعات و دغدغه های اصلی ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای است و ما باید تمام کارهایمان در راستا و مسیر اقتصاد مقاومتی باشد که برای تحقق این موضوع می تواینم از پتانسیل های درونی مجموعه سپاه یعنی بسیج دانش آموزی استفاده کنیم زیرا این دانش آموزان در این سن قدرت یادگیری زیادی دارند و می توانند از مهارت هایی که فرا می گیرند در آینده به نحو احسنت استفاده کنند.

وی در ادامه درباره نقش مهم رهبری در مدیریت کشور اظهار داشت: رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران امام خامنه ای همیشه و در همه حال نقشه راه را به مسئولان نظام نشان داده است تا بتوانند برای ملت بزرگ ایران کارهای شایان توجهی انجام دهند و نتیجه ای که حاصل می شود امنیت،اسایش و آرامش مردم باشد.

امام جمعه دابو و دشت سر در خصوص برجام گفت:ما به مذاکره و برجام خوشبین نیستیم و اگر رهبری از تیم مذاکره کننده در زمان خاصی حمایت کرد، دلایل سیاسی داشته است که به همگان چهره واقعی کشورهای غربی را بشناساند و به آن دسته افرادی که هنوز هم موافق مذاکره و ارتباط با کشورهایی مثل آمریکا،انگلیس ، فرانسه و … بودند نشان دهد به این دولت ها نمی توان اعتماد کرد که همین موضوع نیز اتفاق افتاد.

تقی زاده در ادامه گفت: همه فضاهای نظام را منحصر کردند به برجام ولی ما چیزی نداریم.از دوستانی که امروز از عزت برجام سخن می گویند یک سوال دارم که ما از عزت برجام چه چیزی به دست آوردیم؟ تعرض به جوانانمان در فرودگاه جده یا حادثه منا که مسئولان آل سعود هنوز هم حاضر به عذرخواهی نشدند؟

این مقام مسئول ادامه داد: دوستانمان از دیگر عزت های برجام سرعت اینترنت را مطرح می کنند که این موضوع در صورت عدم مدیریت مناسب خسران است مثل شبکه اجتماعی تلگرام که حرکت آن از اسرائیل است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده تاکید کرد: برخی از مسئولان نظام در سخنرانی ها و مصاحبه هایشان اعلام می کنند که ما بدون ارتباط با کشورهای غربی نمی توانیم پیشرفت کنیم در صورتی که ما در طول ۳۷ سال پس از انقلاب ثابت کرده ایم به هر آنچه که اراده کنیم دست پیدا خواهیم کرد از پیشرفت های پزشکی گرفته تا نظامی ، دارویی و …پس چرا برخی ها شعار ما نمی توانیم سر داده اند؟

وی در ادامه بیان کرد: اهمیت زمان امروز از زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس خیلی مهمتر است پس باید با همدلی به سوی علم ، پیشرفت و فناوری حرکت کنیم و اصحاب رسانه نیز در این زمان حساس باید برای پیشرفت و آبادانی کشور قلم بزنند واز طرفی دیگر وظیفه دارند چهره خبیث استکبار جهانی که دستگاه محرک آن رژیم صهیونیستی است را به مردم ایران و جهان نشان دهند.

امام جمعه دابو و دشت سر در واکنش به صحبت های برخی مسئولان در خصوص نجومی بگیران اظهار داشت: اگر قرار است مسئولین صحبتی کنند به نفع نظام حرف بزنند نه اینکه حرف استکبار جهانی را بزنند . برخی مسئولین در سخنان خود  نجومی بگیران را  ذخیره های انقلاب معرفی می کنند پس حاج رجب عزیز، جانبازی که با آن چهره نورانی حاضر نشد پول بیت المال را در خارج از کشور برای جراحی صورت خود هزینه کند و با همان سیمای زیبا به شهادت رسید، چیست؟آیا حاج رجب ذخیره انقلاب است یا آن صفدرخان؟ پس در صحبت های خود دقت کنیم زیرا در آن دنیا نسبت به حرفهایی که می زنیم باید حساب بدهیم، باید به شهدا و خانواده شهدا حساب بدهیم.

وی با گلایه از برخی هزینه کردهای بی دلیل مسئولان در سطح شهرستان آمل بیان کرد: یکی از انتقاداتی که داریم این است که چرا پول بیت المال باید صرف هزینه های مختلف شود؟ مسئولان محترم پیام های تبریک به این مدیر و آن مدیر را رها کنند و به فکر مردم و آبادانی شهرستان باشند و مشکلات و کاستی های آمل را رفع کنند .چون یک آملی هستم نسبت به شهرم دغدغه دارم بنابراین از شهردار محترم از اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان می خواهم با تلاشی مضاعف آسایش و آرامش را به مردم شهرستان آمل هدیه کنند.

حجت الاسلام تقی زاده تصریح کرد: وزیر ارشاد در صحبت های خود اعلام می کند ائمه جمعه و روحانیت بیایند و به داد وضعیت فرهنگی کشور برسند در صورتی که بودجه فرهنگی در دست شما است و همه آن صرف کنسرت های متعدد و آواز خوانان مختلف می شود ولی وقتی به شهادت ها و ولادت های ائمه می رسیم خبری نیست و عملا کاری صورت نمی گیرد .آیا این واقعا اهداف اولیه و اصلی نظام ما بوده است؟

تقی زاده در ادامه گفت: دستگاههای فرهنگی شهرستان آمل نسبت به وظایف خود غفلت می کنند; چرا در شهرستان آمل که وجب به وجب آن خون شهدای ششم بهمن است، دختران بزک کرده و آرایش کرده وارد سطح خیابان ها می شوند و مسئولان دست روی دست گذاشته اند و فقط نظاره گر هستند. آیا ما فراموش کردیم اهدافمان را؟

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.