پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دفاع از حرم، با قلم!
یکی با قناصه میجنگد و دیگری با قلم و چه زیبا آرایشی است هم رزمی قلم و قناصه؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بسم الله الرحمن الرحیم
دفاع از حرم، با قلم!
هر روز صحبت از حرم و حریم است و می درخشد نام دلاوران مدافع حرم. باید بگذاری و بگذری تا اذن دخول حرم یار پیدا کنی و چه بی سر و صدا گذشتند و رو سیاهی ماند برای مدعیان صف اول !.
جبهه، جبهه  عجیبی است اما انتخاب پیچیده نیست، تمام حق در برابر تمام کفر قد علم کرده است و مقاومت میکند! و چه خوش گفت حضرت ما که “امروز در شرایط جنگ احزاب هستیم”. عرصه نمایان و در باغ شهادت باز، باز است.
عزیزی از مدافعان حرم میگفت در سوریه جنگ، جنگ تک تیراندازها است هر کس نیروی “دقیق زن” بیشتری داشته باشد دست برتر با اوست، و من به شدت معتقدم که در پشت جبهه های جنگ نظامی، جنگ قلم به دستان است که چگونه ” قلمون” را به رشته تحریر در آورند و دقیق هدف بگیرند تمام دارایی دشمن را. یکی با قناصه میجنگد و دیگری با قلم و چه زیبا آرایشی است هم رزمی قلم و قناصه؛ همچنین  باور دارم رسانه جهادی همانقدر لبخند بر لبان “ولی امر” می نشاند که رشادت های لشکر آخرالزمانی فاطمیون.
بلاشک جنگ نامتقارن است و تعداد عدو بسیار اما چه باک وقتی که دعای “حضرت مادر” با ما است و صد البته پیرو”روح الله” که باشی “یدالله” هم با تو است، حالا دشمن بیاد تمام “بی.بی.سی” اش را به خط کند، تعهد و تخصص همراه با اعتقاد به “امریکا شیطان بزرگ است” دژی میسازد که هیچ”سی.ان.ان” ی را توان نفوذ نیست، هم سنگر قلم بزن و در باغ شهادت قدم بزن، که این قلم و قدم را عمه سادات خریدار است،وقتی کلمات،جملات و تصاویر را به عمق استراتژیک حرمله های کراواتی شلیک میکنی و پرده از دریدن حنجره ها بر میداری با افتخار میتوانی بگویی”کلنا عباسک یازینب” و تو نیز مدافع حرمی!

این سطور تقدیم میشود به تمامی خبرنگارانی که با تمام توان ازحرم و حریم اهل بیت(س) دفاع میکنند.
شاهرخ رئیسی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.