پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در روز خبرنگار;
پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه رتبه نخست جشنواره مطبوعات را کسب کرد
شامگاه یکشنبه در آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات استان مازندران، پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه تنها 6 ماه پس از رونمایی توانست رتبه نخست بخش عکس این جشنواره را کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید مصطفی صادقی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه توانست در این جشنواره رتبه نخست در بخش عکس را کسب کند و این می تواند نوید بخش روزهای درخشانی برای این سایت خبری باشد که مدت فعالیت آن هنوز به ۶ ماه هم نرسیده است.

photo_2016-08-08_09-28-13

در این مراسم که امسال به میزبانی آمل و در سالن اریکه آریایی این شهرستان برگزار شد از تمبر شهید شاخص بسیج رسانه استان مازندران، شهید غلامعلی لقمانی رونمایی و در ادامه از برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره تجلیل شد.

احمد منفرد فرماندار ویژه آمل با گرامی داشت روز خبرنگار گفت: ما باید قدردان تلاش های بی وقفه و شبانه روزی خبرنگارانی باشیم که در شرایط جوی مختلف دست از اطلاع رسانی بر نداشته و سعی در روشنگری و ارائه بهترین خبر به مردم را دارند.

امام جمعه شهرستان آمل در این همایش گفت: دهه کرامت دهه دوستی، محبت و وفاق است و باید از این دهه به نحو شایسته بهره ببریم.

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در ادامه بیان کرد : امروزه خبر و اطلاع رسانی اهمیت بسیار زیادی برای جوامع مختلف دارد از همین رو باید از خبرنگاران زحمت کش و سخت کوش عرصه خبر حمایت کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و آل سعود امروزه بدترین جنایات را انجام می دهند اما با هزینه های مالی بالا اصحاب رسانه را که کرامت انسانی خود را از دست داده اند در اختیار گرفتند و از این رژیم های کودک کش در رسانه های مختلف جهان به عنوان کشورهای مدافع حقوق بشر یاد می شود .

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران اظهارداشت: خبرنگاران منادیان آگاهی، روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه هستند.

علیرضا یونسی افزود: مدیران باید از ظرفیت های اصحاب رسانه در جهت تعالی استفاده کنند و آستانه تحمل خود را در برابر خبرنگاران بالا ببرند تا زحمت کشان عرصه اطلاع رسانی بتوانند بهتر اخبار را منعکس کنند.

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه کسب رتبه نخست در جشنواره مطبوعات مازندران را به تمامی خبرنگاران سایت مازندرانه تبریک گفته و تک تک این عزیزان را به طور حتم در کسب این افتخار سهیم می داند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.