پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طی پیامی;
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی آمل روز خبرنگار را تبریک گفت
محمد قربان نژاد فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم شهرستان هزار سنگر آمل فرا رسیدن هفته رسانه و روز خبرنگار را به زحمت کشان عرصه خبر در سراسر کشور خصوصا آمل تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون         هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است       هر که آگه تر بود جانش قوی است
********************************
هفدهم مردادماه روز بزرگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی می شود.
خبرنگار، تجسم امانت‌داری، مسئولیت، تعهد، دلسوزی، فداکاری، صبوری و وظیفه‌شناسی است. وجدان بیدار، تصویرگر زمان، زبان گویا و گوش شنوایی که هم سنگ صبور است و هم سنگ همگان را به سینه می‌زند، در حالی که از خود غافل می‌شود.
۱۷ مرداد روز انسان هایی است که در ساختن جهانی آگاه و بالنده و به دور از هرگونه ظلم و ستم، سترگ و زیبا، اما سخت نوشتن و پرده برداشتن از ناآگاهی و بی‌خبری هستند.
روز خبرنگار، روز حق گویی، حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور در روزنامه ‏ها و دیگر نشریات و همچنین خبرگزاری‏ ها و پایگاه‌های اطلاع ‏رسانی تبریک می ‏گویم و برایشان توفیق خدمت به مردم در این راه حساس و خطیر را از مسیر اطلاع ‏رسانی صحیح و دقیق و فارغ از نفسانیت و تعلقات مادی و دسته‏ بندی‏ های سیاسی، از قادر متعال آرزومندم.
(ستوان یکم پاسدار محمد قربان نژاد
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم شهرستان هزار سنگر آمل)

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.