پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

المپیک-2016
برنامه کامل رقابت‌های ورزشکاران ایران در المپیک ریو + جدول و ساعت مسابقات
نمایندگان ایران در رقابت‌های المپیک ریو 2016 با رقابت در رشته‌ی تیراندازی کار خود را آغاز می‌کنند و با کشتی آزاد به پایان می‌رسانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سی و یکمین دوره بازی های المپیک از پنجم آگوست(۱۵ مرداد) در شهر ریو دوژانیرو برزیل افتتاح خواهد شد. ایران در این دوره  از رقابتها با ۶۳ ورزشکار  در ۱۴ رشته حضور خواهد داشت. ملی پوشان ایران در رشته های کشتی(آزاد و فرنگی)، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، تیراندازی، تیر وکمان، بوکس، جودو،   شنا، والیبال، دوچرخه سواری، تنیس روی میز، قایقرانی و شمشیربازی، به رقابت خواهند پرداخت.
رقابت نمایندگان ایران در المپیک ریو از شانزدهم مرداد با تیراندازی آغاز می شود  و سی و یکم مرداد با کشتی آزاد به پایان می رسد.
شنبه ۱۶ مرداد(۶ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تیراندازی(تفنگ بادی ۱۰ متر)  (الهه احمدی و نجمه خدمتی) از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی از ساعت ۱۸ فینال
تنیس روی میز(نوشاد و نیما عالمیان  ندا شهسواری) از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان  و مردان و دور اول زنان

از ساعت ۲۲ دور اول زنان و مردان

دوچرخه سواری(استقامت جاده)  از ساعت ۱۷
قایقرانی(رویینگ تک نفره)

(مهسا جاور)

از ساعت ۱۶
یکشنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست)
رشته ورزشی  ساعت
تنیس روی میز (نوشاد و نیما عالمیان و ندا شهسواری)

در صورت صعود

از ساعت ۲:۳۰ دور اول مردان و دور دوم زنان

از ساعت ۱۶:۳۰ تدور دوم مردان و زنان

از ساعت ۲۲ دور دوم مردان و زنان

 جودو وزن ۶۶ کیلوگرم(علیرضا خجسته فر) از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

تیراندازی(تپانچه بادی ۱۰ متر زنان)

گلنوش سبقت الهی

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۸:۳۰ فینال

بوکس وزن ۸۱-کیلوگرم

(احسان روزبهانی)

از ساعت ۱۸:۳۰ مقدماتی
دوشنبه ۱۸ مرداد(۸ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تنیس روی میز  از ساعت ۱:۳۰ دور سوم مردان و زنان
والیبال (ایران-آرژانتین) ساعت ۶:۰۵
تیرو کمان (زهرا نعمتی) از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از ساعت ۲۲:۳۰ مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از ۱۸ تا ۲۰ مرداد رقابت این دومرحله برگزار می شود.

تیراندازی(تفنگ ۱۰ متر بادی مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۹:۳۰ فینال

سه شنبه ۱۹ مرداد (۹ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تیراندازی(تپانچه ۲۵ متر زنان)

(گلنوش سبقت الهی)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی بخش دقت

از ساعت ۱۹:۳۰ مقدماتی بخش سرعت

از ساعت ۲۳ فینال

جودو وزن ۸۱ کیلوگرم (سعید ملایی) از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

شنا(۲۰۰ متر قورباغه)

(آریا نسیمی شاد)

از ساعت ۲۰:۳۰ مرحله گروهی
چهارشنبه ۲۰ مرداد (۱۰ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
والیبال(لهستان -ایران) ساعت ۳۵ دقیقه بامداد
دوچرخه سواری (تایم تریل انفرادی) از ساعت ۱۶
شمشیربازی(علی پاکدامن و مجتبی عابدینی)  از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی
پنج شنبه ۲۱ مرداد (۱۱ اگوست)
رشته ورزشی ساعت
شمشیربازی(در صورت راه یابی ایران)  از ساعت ۱ بامداد نیمه نهایی و فینال
تیراندازی(تفنگ سه وضعیت زنان)

(مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۹:۳۰ فینال

والیبال(ایران-کوبا) ساعت ۱۷
جودو وزن ۱۰۰-کیلوگرم(جواد محجوب) از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

جمعه ۲۲ مرداد(۱۲ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
دوومیدانی(پرتاب دیسک)

(احسان حدادی  و محمود صمیمی)

از ساعت ۱۷ مقدماتی
دوومیدانی(پرتاب وزنه زنان)

(لیلا رجبی)

از ساعت ۱۷ مقدماتی
دوومیدانی(پیاده روی)

(حمید زورآوند)

از ساعت ۲۲
شنبه ۲۳ مرداد(۱۳ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته ۸۵ کیلوگرم از ساعت ۲:۳۰ بامداد
دوومیدانی(پرش طول)

(محمد ارزنده)

از ساعت ۳:۵۰ بامداد مقدماتی
دوومیدانی(دوی ۱۰۰ متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت ۱۷ مقدماتی
دوومیدانی(پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت ۱۷ فینال
والیبال (مصر -ایران)   ساعت ۱۷
یکشنبه ۲۴ مرداد(۱۴ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته ۹۴ کیلوگرم از ساعت ۲:۳۰ بامداد
دوومیدانی(دوی ۱۰۰ متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت ۳:۵۰ بامداد نیمه نهایی و فینال
تیراندازی(تفنگ سه وضعیت مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۰:۳۰ فینال

کشتی فرنگی اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم

(حمید سوریان و سعید عبدولی)

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

دوشنبه ۲۵ مرداد(۱۵ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
کشتی فرنگی اوزان ۸۵ و ۱۳۰ کیلوگرم

(حبیب اله اخلاقی و بشیر باباجان زاده)

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

والیبال(ایران-روسیه) ساعت ۲۲:۳۰
سه شنبه ۲۶ مرداد(۱۶ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته ۱۰۵ کیلوگرم  از ساعت ۲:۳۰ بامداد
کشتی فرنگی اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم

(امید نوروزی  و قاسم رضایی)

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

چهارشنبه ۲۷ مرداد(۱۷ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته ۱۰۵+کیلوگرم از ساعت ۲:۳۰ بامداد
تکواندو وزن ۵۸-کیلوگرم

(فرزان عاشورزاده)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

دوومیدانی (پرتاب چکش)

(کاوه موسوی و پژمان قلعه نویی)

از ساعت ۱۷ مقدماتی
پنجشنبه ۲۸ مرداد (۱۸ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تکواندو وزن ۵۸-کیلوگرم

(فرزان عاشورزاده)

در صورت راه یابی

از ساعت ۳:۳۰ بامدادشانس مجدد وفینال
تکواندو وزن ۵۷- کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

جمعه ۲۹ مرداد (۱۹ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تکواندو وزن ۵۷-کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت ۳:۳۰ شانس مجدد و فینال
کشتی آزاد اوزان ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم

(حسن رحیمی و حسن یزدانی)

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

تکواندو وزن ۸۰-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰  یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شنبه ۳۰ مرداد(۲۰ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تکواندو وزن ۸۰-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

در صورت راه یابی

از ساعت  ۳:۳۰ بامداد فینال
کشتی آزاد اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم

(علیرضا کریمی  و کمیل قاسمی)

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

تکواندو  وزن ۸۷+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

یک شنبه ۳۱ مرداد(۲۱ آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تکواندو  وزن ۸۷+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

در صورت راه یابی

از ساعت ۳:۳۰ بامداد شانس مجدد و فینال
کشتی آزاد اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم

(میثم نصیری  و رضا یزدانی)

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.