پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

احتمال رگبار باران‌ و بروز سیلاب در برخی مناطق کشور تا ۳ روز آینده/ افزایش وزش‌ باد از فردا در تهران
آسمان تهران روز آینده صاف، گاهی همراه با وزش باد و در بعدازظهر افزایش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران به ترتیب ۳۹ و ۲۷ درجه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

براساس تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی، در ۳ روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان، جنوب کرمان و شرق فارس افزایش ابر در بعدازظهر رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

همچنین در ۳ روز آینده برای سواحل خزر و برخی مناطق شمال شرق کشور ابرناکی، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در ۲ روز آینده در شهرهای شمالی، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در ساعات بعدازظهر رگبار باران به صورت پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، در ارتفاعات هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان و از بعد از ظهر سه‌شنبه هفته جاری و نیز روز ‌چهارشنبه در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد و آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها پیش‌بینی می‌شود؛ همچنین با توجه به جریانات شمالی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری در استان گلستان نیز بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها پیش بینی می‌شود.

آسمان تهران روز آینده صاف، گاهی همراه با وزش باد و در بعدازظهر افزایش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۳۹ و ۲۷ درجه خواهد بود.

در ۲۴ ساعت آینده اهواز با دمای ۴۷ درجه بالای صفر و پس از آن یزد و قم با دمای ۴۳ درجه بالای صفر گرم‌ترین شهرهای کشور و اردبیل با دمای ۱۲ درجه بالای صفر و همدان و زنجان‌ با دمای ۱۳ درجه بالای صفر خنک‌ترین شهرهای کشور خواهند بود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.