پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

زندگی شهید رضایی‌نژاد ناگفته‌های بسیاری داشت که برملا نمی‌کنم
همسر شهید رضایی‌نژاد گفت: خیلی مطالب و ناگفته از شهید رضایی‌نژاد وجود دارد اما همانند دوران حیاتش که سعی داشت گمنام فعالیت داشته باشد همچنان آن ناگفته‌ها را بر ملا نمی‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شهره پیرانی ظهر امروز در آیین گرامیداشت سالروز شهادت داریوش رضایی‌نژاد در مسجد جامع ایلام اظهار داشت: از همه مسوولان استان ایلام به واسطه برگزاری پنجمین سالگرد شهادت داریوش رضایی‌نژاد کمال تقدیر و تشکر را دارم.

همسر شهید رضایی‌نژاد گفت: از مردم سرزمین پاک و مقدس ایران اسلامی در این سال‌ها انرژی گرفتم و من و آرمیتا با لطف مردم ایران توانستیم این مصیبت را تحمل کنیم.

وی ادامه داد: شهادت داریوش اتفاق بزرگی برای خانواده بود و تحمل این مصیبت برای من و آرمیتا سخت بود و از مردم استان ایلام به واسطه ابراز لطف و محبتشان تشکر می‌کنم و شهید رضایی‌نژاد تعلق خاطر زیادی به استان ایلام داشت و در هر شرایطی به ایلام افتخار می‌کرد.

همسر شهید رضایی‌نژاد اضافه کرد: خیلی مطالب و ناگفته از شهید رضایی‌نژاد وجود دارد اما همانند دوران حیاتش که سعی داشت فعالیت‌های گمنام داشته باشد همچنان آن ناگفته‌ها را بر ملا نمی‌کنم.

وی ادامه داد: شهید رضایی‌نژاد بزرگ بود و ادعایی نداشت و این بزرگ‌ترین ویژگی این شهید والا مقام بود و درس بزرگ بی‌ادعا زیستن را از وی آموختم که تاریخ در مورد خدماتی که شهید داریوش رضایی‌نژاد به مردم داشت قضاوت خواهد کرد.

پیرانی تصریح کرد: از همه مسوولان نظام به ویژه مقام معظم رهبری تقدیر و تشکر می‌کنم که در این مدت همواره من و خانواده‌ام را مورد لطف و عنایت خود قرار داده‌اند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.