پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رژه ملکه‌های خیالی در خیابان های شهر+تصاویر
نوع پوشش هر جامعه ای به فرهنگ و آداب و رسوم آن مرز و بوم بر می گردد اما در ایران این قضیه صدق نمی کند و برخی با کپی برداری از نمونه های خارجی، پشت پا به فرهنگ و تمدن ایرانی می زنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در هر کشوری پوشش ظاهری مردم از گویاترین نشانه‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی آن جامعه به شمار می رود و طبیعی است که هر کشوری متناسب با هنجارهای خود چهارچوبی داشته و قوانینی را در این موضوع وضع کند چون حفظ هنجارهای اجتماعی از اصلی‌ترین وظایف قانون‌گذاران و مجریان قانون است.

اما این روزها یکی از هجمه های دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب در حوزه فرهنگی و اجتماعی تزریق برخی البسه نامتعارف و ناهمگون با عرف جامعه اسلامی و دین اسلام است که متاسفانه در این بین برخی جوانان بدون دقت و تامل در این موضوع نسبت به خرید این گونه لباسها روی می آورند.

این روزها برخی دختران و زنان ایران به بیلبوردهای متحرکی تبدیل شده اند که به محض ورود به معابر و اماکن عمومی با مانتوهای طراحی شده غرب، در زمین دشمن بازی کرده و تیشه به ریشه خودی می زنند.

تیشرت ها و مانتوهایی که روی آنها جملاتی انگلیسی تایپ شده و جوان هم بدون توجه به معنا و مفهوم این جملات لباس را خریداری می کند. جملاتی از قبیل” keep calm and carry on”  یا ” keep calm I am queen” و یا ” I do pick on my body.It is a thing” و…که حتما هر رهگذری با عبور از خیابان متوجه این عبارات بر روی مانتوهای دخترانه و تیشرت های پسرانه می شود.

جالب اینجاست که اکثر این البسه با قیمت نازل از ۱۳ هزار تومان تا ۲۵ هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.