پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تلاش رونالدو برای رسیدن به‌سوپرکاپ!+عکس
کریستیانو رونالدو دوست ندارد حتی یک بازی مهم رئال مادرید را از دست بدهد و به همین منظور درمان مصدومیتش را در ایبیزا یعنی محل گذراندن تعطیلات تابستانی خود شروع کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رونالدو در بازی فینال یورو ۲۰۱۶ به دلیل تکل خشن پایت دچار مصدومیت از ناحیه ران شد و مجبور شد زمین بازی را با چشمانی اشکبار ترک کند. روز بعد اعلام شد که مصدومیت رونالدو به ۴ الی ۶ هفته درمان نیاز دارد تا او بتواند به شرایط بازی برسد. رسانه های نزدیک به باشگاه رئال مادرید هم گزارش دادند که زیدان قصد ندارد به رونالدو برای بازگشت سریع به میادین فشار وارد کند.

رونالدو در کلینیک اویدنتال ایبیزا

 

 

از طرفی رئال روز ۱۹ مرداد باید سوپرکاپ اروپا را در نروژ مقابل سویا برگزار کند که پیروزی در این بازی برای کهشکانی ها اهمیت فراوانی دارد. برای رونالدو نیز که در تلاش برای تصاحب توپ طلای ۲۰۱۶ است، حضور در این بازی اهمیت فوق العاده ای دارد؛ به همین دلیل او درمان مصدومیت خود را حتی در دوران تعطیلات تابستانی اش در ایبیزا آغاز کرده است.

 

 

طبق ادعای مارکا، رونالدو قصد دارد هرطور که شده خود را به سوپرکاپ برساند و به همین منظور از یک شیوه نوین درمانی برای رفع مصدومیت خود استفاده می کند: اکسیژن تراپی پرفشار. او یک ساعت داخل محفظه ای قرار می گیرد که در آن هوای پرفشار در جریان است و در این مدت، رونالدو اکسیژن خالص تنفس کرده، سرعت حرکت گلوبول های قرمز و نیز سرعت رسیدن اکسیژن به بافت های صدمه دیده نیز افزایش پیدا می کند که همه این عوامل باعث تسریع روند درمانی می شود. باید دید رونالدو بدین روش می تواند خود را به سوپرکاپ اروپا برساند یا خیر.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.