پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اعتراض رسمی باشگاه استقلال به محرومیت تماشاگران از بازی خانگی/ محرومیت رحمتی قطعی است
باشگاه استقلال به دلیل محرومیت تماشاگران خود از یک دیدار خانگی به کمیته استیناف اعتراض کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بعد از اتفاقات دیدار استقلال و تراکتورسازی در فصل گذشته کمیته انضباطی مهدی رحمتی را ۲ جلسه از همراهی آبی‌پوشان محروم کرد. همچنین تیم فوتبال استقلال یک جلسه از همراهی تماشاگرانش محروم شد زیرا در مسابقه ذکر شده تماشاگران به سرمربی حریف اعتراض کرده و در دقایقی از بازی درگیری‌هایی بین خودشان روی سکوها ایجاد کردند.

از آنجا که قرعه‌کشی لیگ برتر انجام شده و تیم فوتبال استقلال میزبان نفت تهران است آبی‌پوشان از همراهی تماشاگرانشان در بازی اول طبق حکم کمیته انضباطی محروم هستند امامسئولان این باشگاه اعتراض خود را به صورت کتبی به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ارسال کردند.

علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در این باره اظهار داشت: من اعتراض باشگاه استقلال را روز گذشته در دفتر کارم دیدم اما از آنجا که سرمان بسیار شلوغ بود و پیگیری و بررسی این پرونده را به هفته آینده موکول کردیم.

وی افزود: قسمتی از رأی کمیته انضباطی به محرومیت رحمتی بازمی‌گشت که قسمت‌هایی از آن مربوط به رأی قابل اعتراض بود و قسمت‌های دیگر غیرقابل اعتراض.بحث محرومیت رحمتی غیر قابل اعتراض است ولی در بخش های دیگری که در حکم وی آمده می توان به اعتراضات رسیدگی کرد.

صالحی در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال بخشش هواداران استقلال وجود دارد یا خیر؟ گفت: هر احتمالی وجود دارد اما اجازه بدهید ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار دهیم.

رئیس کمیته استیناف در پاسخ به این سؤال که آیا هفته آینده برای رسیدگی به این پرونده دیر نیست، گفت: به محض اینکه تصمیم‌گیری شود حکم را اعلام می‌کنیم و مسابقات قرار است ۴ مرداد ماه برگزار شود بنابراین فرصت کافی برای ابلاغ حکم وجود دارد.

صالحی در پایان گفت‌وگو با فارس درباره اینکه شایعه شده است محرومیت رحمتی بخشیده می‌شود گفت: محرومیت این بازیکن قطعی است و اصلا قابل تجدید نظر نیست.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.