پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تخریب قبرستان بقیع؛ فدیه جهان اسلام برای جلوگیری از انهدام حرم نبوی و کعبه
حرم ویران شده چهار امام سمبل نفوذ واقعی اندیشه یهود و اروپا در قلب میراث اسلامی برای کنترل اندیشه و احساس مسلمانان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قطعا همانگونه که بعد حمله وهابیت ملعون به کربلا و انهدام حرم حسینی ، شیعیان حرم سیدالشهدا(ع) را بهتر از قبل ساختند شک نداریم که ما بقیع  را می سازیم . اما مشکل ما با آل سعود واقعا بودن یا نبودن یک ضریح و قبه نیست.

سالهاست قبرهای خاکی چهار امام در قلب های ماست و از هر پنجره و گنبدی طلایی تر است.

مشکل ما با وهابیت نفس تفکری  سلفی  گری و  تکفیری است که ریشه در انحرافات فکری قدیمی تفکر  ابن  تیمیه و سلف حنبلی اش دارد و توسط وزارت مستعمرات بریتانیا باز پردازش شده است.

جارالله زمخشری  سنی صاحب تفسیر کشاف صدها سال پیش قائلین به تفکری که بعدا الگوی وهابیت قرار گرفت مجسمه گاو می نامید که هیچ فهمی از دین ندارند و اینها همان ها بودند که توسط  مستر  همفر برای فتنه در سرزمین حجاز انتخاب شدند.

شناخت اتحاد شوم  محمد ابن سعود و  محمد ابن عبدالوهاب برای جامعه اسلامی از شناخت اسرائیل و  صهیونیسم واجب تر است. گرچه هر دو از یک لجنزار نشات گرفته اند.

 علامه  سید  مرتضی  عسکری در کتاب معالم مدرستین و ویژگی های دو مکتب به خوبی نشان داد که مشکل تفکر ناب اسلامی چه در  شیعه و چه در  اهل  سنت با این تفکر جقدر بنیادی است.

ما در توحید با این ها تفاوت داریم. این ها قائل به تجسم خدا در قیامت هستند. این ها به استناد جعلیات و اسرائیلیات  کعب  الاحبار ی قائل به عدم عصمت پیامبرند.

 سلمان رشدی ملعون بر اساس افسانه غرانیق این ها کتاب آیات شیطانی را در رد عصمت پیامبر و اثبات فراموشی و نسیان و خوشگذران بودن رسول الله نوشت

اینها در معاد به خرسواری خدا ایمان دارند. اینها اعتقاد به عدل خدا ندارند.

ماوردی در احکام السلطانیه خودش صدها سال پیش گفته که این ها بجای امامت به چه فلسفه فاشیستی برای حکومت معتقدند! دعوای ما با وهابی ها بر سر اصول دین است و نه فروع.

 حرم ویران شده  چهار امام سمبل  نفوذ واقعی اندیشه یهود و اروپا در قلب میراث اسلامی برای کنترل اندیشه و احساس مسلمانان است.

وهابی ها دین دیگری آورده اند و تا نابودی همه جلوه های اسلام در نجد و حجاز همچنان به برنامه های خود برای نابودی اسلام ادامه می دهند

روز بقیع روز پرورش ایده برای مبارزه با داعش است.

روز بیداری اسلامی از حکومتی بدتر از اسرائیل.

 روز  بقیع برای ما روز مبارزه با نفاق است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.