پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ادامه تلاش برای یافتن کودک ۵ ساله در اطراف رودخانه هراز
رئیس جمعیت هلال احمر آمل از ادامه عملیات جست‌وجو برای یافتن کودک پنج ساله تهرانی در حاشیه رودخانه هراز توسط عوامل امداد و نجات هلال احمر و آتش‌نشانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جمشید نیک‌زاد اظهار کرد: شامگاه جمعه کودک پنج ساله تهرانی در حاشیه رودخانه هراز مفقود شد که این گزارش ساعت ۲۰ و ۳۳ دقیقه شب گذشته با تماس تلفنی از طریق مرکز EOC جمعیت هلال احمر مازندران اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: با اعلام مفقودی کودکی به نام امیر علی بدری عوامل امداد و نجات جمعیت هلال احمر وارد میدان شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با بیان اینکه خانواده امیر علی در زیر پل باغ صفا در حاشیه رودخانه ارز مشغول تفریح و استراحت بودند، یادآور شد: این خانواده به یک‌باره متوجه مفقودی کودک پنج ساله خود شدند.

این مسؤول با اشاره به فاصله چهار متری خانواده تهرانی با رودخانه، بیان کرد: احتمال می‌رود کودک به داخل رودخانه افتاده و غرق شده باشد.

نیک‌زاد با اعلام اینکه هم‌اکنون تمام تلاش‌ها برای یافتن کودک و به نتیجه رسیدن عملیات جست‌وجو ادامه دارد، گفت: تیم‌های پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کهرود و گزنک در محل حادثه حاضر بوده و سرپرستی یک تیم جست‌وجو را دارم.

وی با اشاره به اعزام یک تیم جست‌وجو از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی آمل، بیان کرد: همه تلاش‌ها را برای جست‌وجوی این کودک به کار می‌بندیم.

منبع : فارس

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.