پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اقدام جهادی پلیس برای برقراری امنیت و آرامش در سواحل دریای مازندران
معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان مازندران گفت: پليس با اقدام جهادي امنيت و آرامش را در سواحل دريا برقرار مي کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ یار علی نیازی در بازدید از طرح های سالم سازی دریا، گفت:با توجه به پایان ماه مبارک رمضان و آغاز تعطیلات عید سعید فطر در هفته جاری شاهد حضور مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور در استان هستیم.

وی از عزم جدی پلیس برای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی در سواحل دریا خبر داد و افزود:طرح سالم سازی دریا یک پروژه ملی است و پلیس با اقدام جهادی امنیت و آرامش را در سواحل دریا برقرار می کند.

معاون هماهنگ کننده مازندران هدف از بازدید از طرح های سالم سازی دریا را آمادگی برای مدیریت و نظارت بر سواحل دریا برای استقبال از مسافران و گردشگران برشمرد و افزود: برخورد و رفتار مناسب با مردم موجب توسعه و رونق گردشگری می شود.

سرهنگ نیازی، افزود:ما باید در زمان حضور مسافران و گردشگران در سواحل و تفرجگاه ها از شرایط پایدار امنیت و آرامش در سواحل دریا پاسداری و حفاظت کنیم.

در ادامه این بازدید محمودی، بخشدار منطقه رودپی شمالی شهرستان ساری، گفت: نیروی انتظامی در کمیته ۹ گانه مدیریت دریا بیشترین همکاری را دارد و با قدرت در این ماموریت انجام وظیفه می کند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.