پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

انتقام مرد آملی از زنش در شبکه اجتماعی اینستاگرام
ماموران پليس فتاي فرماندهي انتظامي شهرستان آمل، متهم به انتشار تصاوير خصوصي زنش در شبکه اجتماعي اينستاگرام را شناسايي و دستگير کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه در تشریح این خبر گفت:در پی مراجعه زنی مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصاویر خصوصی اش را منتشر کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد:با بررسی های فنی و اطلاعاتی صورت گرفته و رصد فعالیت این فرد در شبکه اجتماعی اینستاگرام،متهم به انتشار تصاویر خصوصی شاکیه در شبکه اجتماعی شناسایی شد.

سرهنگ گنجیان مقدم افزود: کارشناسان پلیس فتا با هماهنگی قضایی متهم را که شوهر شاکیه می باشد دستگیر و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

وی گفت:متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار داشت، زنش با افراد مختلفی در فضای مجازی در ارتباط بود و آنها نیز به تصاویر شخصی وی دسترسی داشتند که این امر موجب ناراحتی و اختلاف بین آنان شد و از هم جدا زندگی می کنند و قصد جدایی دارند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، گفت: متهم برای انتقام از زنش اقدام به این عمل مجرمانه کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.