پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در گفتگوی اختصاصی مازندرانه با مشاور فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مطرح شد;
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تمرینات سخت و پرفشاری را در مازندران پشت سر می گذارد
حسین قزل سفلو گفت: اردوهای پیش فصل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای آمادگی هر چه بهتر در رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور در استان مازندران در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مشاور فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص اردوهای پیش فصل این تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر گفت: حدود ۱۰ روز است اردوهای خودمان را در مازندران آغاز کرده ایم که ۶ روز اول تمرینات را در ارتفاعات آلاشت سوادکوه به کارهای بدنسازی و استقامتی پرداختیم .

حسین قزل سفلو در ادامه گفت: بعد از کار در ارتفاعات آلاشت الان حدود ۴ روز است که در بابلسر،قائمشهر و بهنمیر اردو زده ایم و صبح و ظهر بازیکنان زیر نظر کادر فنی تمرینات فشرده ای را سپری می کنند.

وی در خصوص زمان پایان اردوی صنعت نفت آبادان در استان مازندران تصریح کرد: احتمالا یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده تیم به آبادان بر می گردد و پس از آن با صلاح دید کادر فنی، تیم به اردوی خارجی می رود.

پیشکسوت فوتبال کشور در خصوص جذب بازیکنان جدید برای این تیم پرطرفدارآبادانی نیز افزود:آقای دست نشان لیستی از بازیکنان درخواستی خود را در اختیار باشگاه قرار دادند و کمیته فنی باشگاه و مدیریت در تلاش هستند تا با بازیکنان مد نظر آقای دست نشان مذاکره و آنها را به تیم اضافه کنند.

حسین قزل سفلو در پایان گفت : برای همه ی تیم های مازندران خونه به خونه، نساجی و همه ی فوتبالیست های مازندران آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم تیم صنعت نفت آبادان در رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور در فصل آینده با درایت سرمربی کاربلد و خوب خود، نادر دست نشان نتایج درخشانی به دست آورد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

 1. سینا گفت:

  حسین قزل سفلو= گنج ورزش و فوتبال مازندران

 2. علیرضا احمدی گفت:

  چه خوبه به قدیمی های ورزش بها میدین برای آقای حسن آرزوی سلامتی می کنم

 3. وحید حیدری گفت:

  امیدوارم تیم خوب و دوست داشتنی صنعت نفت آبادان به همراه نادر خان دست نشان و مشاورانی مثل آقا حسین قزل تو این دوره از مسابقات لیگ برتر بدرخشه

 4. فوتبالی گفت:

  با سلام خدمت مدیریت سایت وزین مازندرانه.میخوام از طریق رسانه شما از آقای قزل سفلو که در حق من پدری کرده و کل زندگی خودمو مدیون ایشون هستم تقدیر و تشکر کنم و بهش بگم خیلی خیلی دوسش دارم.امین از ساری

 5. zahra گفت:

  س از فوتبال زیاد سر در نمیارم ولی خوشحالم مشاور یه تیم آبادانی یه مازندرانی هست

 6. عباسعلی رمضانی گفت:

  سلام.آقاب قزل سفلو سرمایه ورزش مازندران هست.از سایت خوبتان تشکر می کنیم

 7. علی اکبر قزلسفلی گفت:

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی جناب آقای حسین قزل سو فلو -ضمن تبریک د رصعود مقتدرانه به لیگ برتر آرزوی توفیقات روز افزون را مسئلت داریم .

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.