پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران;
اختتامیه مسابقه فوتسال جام رمضان گرامیداشت شهدای مدافعین حرم برگزار شد
مراسم اختتامیه مسابقه فوتسال جام رمضان اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران تحت عنوان گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با حضور خانواده شهید مدافع حرم " جواد اسدی" در سالن شهید کلانتری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حیدر نوروزی در اختتامیه این مسابقات ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این دوره از مسابقات ، عمومیت بخشیدن دامنه ورزش در بین کارکنان و ایجاد نشاط و شادابی در آنان را ضروری دانست و عنوان نمود: باید ورزش و شادابی سر لوحه کار هریک از کارکنان بوده تا با انگیزه و روحیه ای بالا به انجام وظایف سازمانی خود بپردازند.

وی یادآور شد: ورزش از نیازهای اساسی جسم و روح است و مدیران باید با جدی گرفتن این موضوع انگیزه لازم برای توسعه ورزش به همراه داشتن روحیه ای فعال در میان کارمندان ایجاد کنند.

نوروزی در ادامه به رشادتهای شهدای مدافع حرم اشاره و خاطر نشان ساخت : رزمندگان به جبهه های مقاومت می روند و خون پاکشان را برای انقلاب اسلامی و پایدار نمودن پرچم جمهوری اسلامی ایران می دهند انشالله بتوانیم راهشان را ادامه بدهیم و خادمان خوبی برای خانواده معظم شهدا باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در خاتمه خواستار توسعه و اشاعه این حرکت فرهنگی _ ورزشی در محیط اداره کل شد و اظهار داشت : به جهت تعامل ، همکاری و دوستی در دوره بعدی مسابقات از دیگر دستگاه های حوزه حمل و نقل جهت حضور در مسابقات دعوت شده تا از این طریق حس مشارکت و همدلی در بین دستگاه های حمل و نقل استان محکم تر و قوی تر گردد.

وی ادامه داد : در این دوره مسابقات تیم های زنده یاد رحیمی ، ذیحسابی و تیم راه و شهرسازی سوادکوه به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

گفتنی است در پایان این مراسم به تیم های اول تا سوم و همچنین تیم اخلاق هدایایی اهداء و از خانواده شهید مدافع حرم ” جواد اسدی ” تجلیل و قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.