پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دستگیری یک نفر از اعضای گروهک انصارالفرقان در خاش
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: در حادثه درگیری نیروی انتظامی با اعضای یک گروهک تروریستی در خاش، یک نفر از اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد مرزیه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان افزود: در حادثه درگیری نیروی انتظامی با اعضای یک گروهک تروریستی چند نفر به هلاکت رسیدند و با زنده ماندن یک نفر از اعضای گروهک تروریستی و اعترافات وی مشخص شد که این فرد یکی از اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان بوده است.

وی با اشاره به پرونده فساد اقتصادی گمرک چابهار افزود: پرونده گمرک چابهار بسیار قطور و حجیم و در کل ۳۰ جلد است و متهم اصلی مدیرکل وقت گمرک چابهار به اتهام ارتشا، اختلاس و قاچاق خودرو بازداشت است و بخشی از این پرونده به دادگاه اصل ۴۹ ارسال شده است، بخشی دیگر از پرونده نیز در شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی زاهدان در دست بررسی است.

 دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: این پرونده یکی از افتخارات نیروی انتظامی است که دقیق بررسی کردند و لازم است که از فرمانده انتظامی وقت تشکر کنیم که در این پرونده بزرگ وارد شده و توانستند این شبکه بزرگ فساد اقتصادی را منهدم کنند.

وی ادامه داد: با فساد اقتصادی نسبت به هرکس در هر جایگاهی بدون اغماض برخورد می‌شود و امروز این وظیفه بر عهده دستگاه قضایی است که در این زمینه برخورد با عناصر کلیدی در اولویت قرار دارد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.