پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی/مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان فریدونکنار بیان کرد;
مسابقات فوتسال جام رمضان سابقه ۲۰ ساله در فریدونکنار دارد/کیفیت مسابقات در سطح قابل قبولی می باشد
مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در فریدونکنار گفت: این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان، با نام جام شهدای مدافع حرم این شهرستان در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید عباس جعفری  گفت: همزمان با سایر شهرهای استان مازندران در ماه مبارک رمضان مسابقات فوتسال در فریدونکنار با نام جام شهدای مدافع حرم این شهرستان، شهیدان شالیکار و عابدینی در سالن شهدا از تاریخ  ۲۸ خرداد ۹۵ آغاز و مسابقه فینال ۱۵ تیر ماه ۹۵ همزمان با شب عید سعید فطر برگزار می شود.

photo_2016-06-23_16-55-14

وی بیان کرد: برگزاری مسابقات جام رمضان سابقه ۲۰ ساله در فریدونکنار دارد و امسال نیز ۲۸ تیم از شهرهای مختلف استان در دو گروه به صورت دو حذفی با هم رقابت می کنند .

مسئول برگزاری این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان در فریدونکنار ادامه داد: با توجه به تعداد کم تیم ها ولی کیفیت مسابقات در سطح قابل قبولی می باشد و سطح آن نسبت به سال های گذشته بالاتر بوده و جذابیت مسابقات هم در سطح مطلوب می باشد .

جعفری در خصوص اجرایی برنامه های جذاب در فینال این مسابقات گفت: برای بالا بردن کیفیت مسابقات  یک دوره مسابقه پنالتی کشی برای افراد داوطلب گذاشته ایم و به نفر اول یک دستگاه دوچرخه  در شب فینال جایزه داده می شود و این مسابقه برای تمامی افراد در هر شرایط سنی آزاد می باشد .

مسئول انجمن فوتبال آموزشگاه های فریدونکنار در پایان تصریح کرد: این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان با مدیریت مسئول هیت فوتبال شهرستان فریدونکنار ، غلام صانعی و حمایت مسئول تربیت بدنی شهرستان فریدونکنار، آقای رنجبر در حال برگزاری می باشد.

photo_2016-06-23_16-55-03

photo_2016-06-23_16-55-11

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.