پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استاندار مازندران:
دستگاه‌های مرتبط با امور جوانان جدی‌تر عمل کنند
استاندار مازندران با بیان اینکه دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان فعال‌تر عمل کند، گفت: فضای جلسه حاکی از این است که دستگاه‌های مربوط مشارکت جدی در این امر نداشته و مدیران دقیقاً پای کار نیستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ربیع فلاح بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که در استانداری مازندران برگزار شد، اظهار کرد: اوقات فراغت جوانان فقط مربوط به فصل تابستان نیست و باید در طول سال هم مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دولت متعهد است تا در گذراندن اوقات فراغت جوانان بسترسازی کند در ادامه افزود: بیشترین درصد اوقات جوانان در خانه سپری می‌شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه وقتی جوان در خانه محصور شود به تلویزیون و کامپیوتر پناه می‌برد، خاطر نشان کرد: باید دید با استفاده از این ابزارها چقدر بهره‌دهی لازم در ارتباط با زندگی را به‌دست می‌آورد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های صدا و سیما با نگاه بالندگی، رشد فکری و اعتقادی همراه باشد، تاکید کرد: این برنامه‌ها می‌تواند برای مخاطبان جوان مؤثر واقع شود.

فلاح ورود بخش‌های غیردولتی به موضوع اوقات فراغت را انتظار مردم عنوان کرد و یادآور شد: مدارس با برگزاری اردوهای مختلف می‌توانند در گذران اوقات فراغت دانش‌آموزان نقش موثری داشته باشند.

وی با بیان اینکه دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان فعال‌تر عمل کند، گفت: فضای جلسه حاکی از این است که دستگاه‌های مربوط مشارکت جدی در این امر نداشته و مدیران دقیقاً پای کار نیستند.

فلاح امور جوانان را مهم ارزیابی کرد و افزود: اشکالی که به مدیران استانی وارد می‌شود این است که ما به وضع موجود قانع هستیم.

وی با اشاره به موقعیت استثنایی جوانان در کشور اظهار کرد: می‌توان خیلی از آسیب‌های جوانان را پیشگیری کرد و این نقد بر خود ما وارد است.

فلاح اولویت گذراندن اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان را مهم‌تر دانست و گفت: مسائل فراغت جوانان باید در کل استان و برای همه جوانانی که در شهر و روستا زندگی می‌کنند مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نمی‌دانم چرا مدیران به این امر توجه ندارند افزود: برنامه‌های اوقات فراغت جوانان به بخشداران، فرمانداران شهرستان‌ها هم منتقل شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.