پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس راه مازندران:
اعمال محدودیت‌های ترافیکی محورهای مازندران/ ممنوع بودن تردد ماشین‌های سنگین از محور کندوان
رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: روزهای پایانی هر هفته به‌ویژه ایام تعطیلات و به‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جعفر محمدنژاد امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: روزهای پایانی هر هفته به‌ویژه ایام تعطیلات و به‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و جلوگیری از گره ترافیکی محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه مازندران اعمال می‌شود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر از محور هراز، بیان کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه دوم تا ساعت ۲۴ روز جمعه چهارم تیر ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس‌راه مازندران ادامه داد: همچنین تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه چهارم تیر ماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کرج چالوس ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز جمعه چهارم تیر ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ۱۹ تا ۲۴ همان روز از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

وی درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای استان به‌صورت عادی و روان بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران به انسداد شبانه محور هراز از ساعت ۲۰ روز شنبه ۲۹ خرداد ماه امسال اشاره کرد و افزود: این محدودیت هر شب به‌استثنای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه تا ۱۴ تیر ماه ادامه دارد.

این مسؤول با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.