پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 تا ساعت 24 روز شنبه 5 تیر ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد گفت: با توجه به در نظر گرفتن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به انتخاب رشته نشدند و با توجه به اینکه برخی دانشگاه‌ها کدرشته‌محل‌های جدیدی را اعلام کرده یا اقدام به حذف کدرشته‌محل‌های موجود و تغییر ضوابط و شرایط پس از انتشار دفترچه راهنما کردند و شورای گسترش آموزش عالی نیز این مسئله را تایید کرده است مهلت انتخاب رشته برای افراد مجاز کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ روز شنبه پنجم تیرماه تمدید شد.

وی افزود: اطلاعیه جدید سازمان سنجش پیرامون انتخاب رشته نیز بعدازظهر امروز بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند با توجه به این اطلاعیه برای انتخاب صد کدرشته‌محل از میان کدرشته مجاز یا کدرشته‌های مجاز اقدام کنند.

توکلی گفت: آن دسته از داوطلبان که در روزهای گذشته انتخاب رشته کردند نیز می‌توانند با مطالعه اطلاعیه سازمان سنجش که امروز بعدازظهر منتشر می‌شود برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.