پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

هواداران پرسپولیس در آرزوی این تصویر
پرسپولیسی ها در جذب کاوه رضایی شکست خورد و حالا به دنبال بازگرداندن طارمی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین عصر روز گذشته پرسپولیس به محل باشگاه رفت و با علی اکبر طاهری نشستی برگزار کرد.

در این جلسه شبانه درباره اردوی آینده پرسپولیس، وضعیت نقل و انتقالات و سایر برنامه های تیم بحث و تبادل نظر شد.یکی از مهم ترین موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد مربوط می شد به مهدی طارمی. بعد از اینکه کاوه رضایی، یکی از گزینه های برانکو برای جانشینی طارمی، به استقلال پیوست، حالا پرسپولیسی ها شدیدا به دنبال این هستند که آقای گل فصل پیش را نگه دارند.

هواداران پرسپولیس در آرزوی این تصویر

در حالی که این روز ها خبرهای زیادی مبنی بر لژیونر شدن طارمی به گوش می رسد، ولی هیات مدیره پرسپولیس در آخرین پیشنهاد خود می خواهد رقمی بسیار بالا برای نگه داشتن طارمی کنار بگذارد؛ رقمی که طارمی را به گران ترین بازیکن لیگ تبدیل می کند.

در این راه به نظر می رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس مسیر سختی را پیش رو ندارند چرا که طارمی آنطور که گفته می شد پیشنهاد قابل توجهی از اروپا ندارد.

پائوک یونان که از آن به عنوان مقصد طارمی یاد می شود، ۵ مهاجم دارد. همه آنها جز مهاجم برزیلی بیش از پنج گل در فصل گذاشته به ثمر رسانده اند اما یک مهاجم از اسلواکی با ۲۰ گل زده و پنج پاس گل درخشش فوق العاده ای در تیمش داشته است.

هوادران پرسپولیس که از پیوستن کاوه رضایی به استقلال ناراحت و خشمگین هستند دوست دارند دوباره صحنه قرارداد طارمی با پرسپولیس را ببینند. باید دید پرسپولیس می تواند طارمی را با رقمی عجیب نگه دارد و بمب بترکاند؟!

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.