پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

توزیع ۲ هزار سبد کالای همای رحمت در مازندران
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از توزیع بیش از 2 هزار سبد کالای همای رحمت در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مجتبی اکبری گفت: در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت و ارتقای امنیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان تاکنون بیش از ۲ هزار سبد کالا به همت داوطلبان و خیران جمعیت هلال احمر استان تهیه و توزیع شده است.

وی افزود: اقلام این سبد شامل برنج، حبوبات، روغن، چای، قند و شکر، رب گوجه، خرما، پنیر، ماکارونی، مرغ و سایر ملزومات غذایی و بهداشتی بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران ارزش ریالی هر سبد کالا را یک میلیون ریال اعلام کرد و گفت: امسال برای تهیه و توزیع ۱۰ هزار سبد کالا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

این مسؤول تصریح کرد: با اجرای طرح ملی همای رحمت ویژه ماه مبارک رمضان، با کمک خیران و داوطلبان سراسر استان، در نظر داریم علاوه بر توزیع ۱۰ هزار سبد غذایی، با تدارک ۱۸۰ سفره مهربانی ضیافت افطار، میزبان روزه‌داران ارجمند باشیم.

اکبری ارزش ریالی هر سفره ضیافت افطار را ۳ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: طرح ملی همای رحمت همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان از سوی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور با هدف کمک به اقشار آسیب‌پذیر و در راستای ارتقای امنیت غذایی نیازمندان اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در این طرح سبدهایی به ارزش ریالی ۱۰۰ هزار تومان متشکل از مواد غذایی، پروتئینی و لوازم بهداشتی با مساعدت داوطلبان نیک سیرت و نیکوکار عضو جمعیت هلال احمر تهیه و در فرآیندی که متضمن حفظ کرامت نیازمندان باشد به آنان اهدا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اعلام اینکه براساس برنامه‌ریزی انجام شده در ماه مبارک امسال در نظر داریم با اهدای ۱۰ هزار سبد غذایی و در قالب ۱۸۰ سفره ضیافت افطار، میزبان شایسته‌ای برای برادران و خواهران دینی و روزه‌دار نیازمند باشیم، گفت: در ماه مبارک رمضان سال گذشته نیز با توزیع ۶ هزار و ۴۰۰ سبد غذایی و ۳۸ سفره افطار در خدمت همنوعان نیازمند بودیم که همه این برنامه‌ها مرهون همت بلند و نیت خیر داوطلبان نیک‌اندیش جمعیت هلال احمر استان بوده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.