پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی آمل خبر داد:
انهدام باند سرقت احشام با ۳۲ فقره سرقت در آمل/ کشف ۴میلیارد ریالی اموال مسروقه
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از انهدام باند بزرگ سرقت احشام با شناسايي و دستگيري20متهم به سرقت و کشف چهار ميليارد ريالي اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم در تشریح این خبر، گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی و دیگر عوامل انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد:ماموران با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی صحنه جرم دریافتند، سارقان با استفاده از دو خودروی پیکاپ و نیسان شبانه به محل اسکان دام عزیمت کرده و پس از مسموم کردن سگ های گله یا تخریب دیوار و درب دامداری ها، اقدام به سرقت احشام می کنند.

این مقام انتظامی افزود:مأموران پلیس آگاهی با  انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، سرکرده باند سرقت به نام ” اصغر- ع ” را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ گنجیان مقدم، افزود:ماموران در ادامه تحقیقات موفق شدند، ۱۹متهم دیگر از اعضای این باند بزرگ را که در امر سرقت و خرید و فروش احشام مسروقه فعالیت داشته اند، شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه ارزش ریالی اموال مسروقه که توسط ماموران پلیس  آگاهی کشف شد، چهار و نیم میلیارد ریال است، افزود: متهمان در تحقیقات وب ازجویی های فنی پلیس به ۳۲ فقره سرقت احشام در سطح شهرستانهای آمل، محمودآباد و نور اعتراف کردند.

سرهنگ گنجیان مقدم گفت:سارقان برای از بین بردن رد مال مسروقه و عدم توانایی مالباختگان برای شناسایی اموال با تشکیل شبکه ای از سرقت، احشام را با هم مبادله می کردند.

در پایان فرمانده انتظامی شهرستان آمل،گفت: شهروندان در صورت برخورد با موارد مشکوک، بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.