پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دوربین های نظارت تصویری روش نوینی برای شناسایی وقایع جاده ای می باشد/در حال حاضر ۵۱ دوربین نظارت تصویری در سطح محورهای استان نصب است
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران گفت: با برنامه ريزي به عمل آمده تا پايان تابستان امسال 100 درصد محورهاي استان تحت پوشش اين دوربين ها قرار مي گيرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهندس حیدر نوروزی با بیان این مطلب افزود : دوربین های نظارت تصویری روش نوینی برای شناسایی وقایع جاده ای بوده و به عنوان یکی از ابزارهای پیشرفته و سودمند در جمع آوری اطلاعات لحظه ای از وضعیت راهها به شمار می آید.

وی در خصوص مزیتهای دوربین های مذکور اظهار داشت: نظارت و کنترل مستقیم به وضعیت ترافیکی جاده ها ، در اختیار قرار دادن اطلاعات لازم به مدیران جهت تصمیم گیری و مدیریت بهینه ترافیک و افزایش ایمنی جاده ها در جهت حمل ایمن کالا و مسافر از جمله مزیت های نصب دوربین های نظارت تصویری در سطح راهها میباشد.

مهندس نوروزی عنوان نمود : دوربین های مذکور علاوه بر نظارت تصویری ، ثبت تخلف ، خوانش پلاک و احتساب سرعت متوسط را انجام می دهند.

وی ادامه داد : با توجه به تردد بالای خودرو در محور ساری _ خزرآباد به زودی این محور نیز مجهز به دوربین های نظارت تصویری می شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خاطر نشان ساخت : علاوه بر محور مذکور تمامی محورهای اصلی استان از جمله محور هراز ، سوادکوه ، کندوان ، ساری _ قائمشهر ، ساری _ کیاسر و کناره به طور کامل در حوزه استحفاظی مازندران زیر پوشش نظارت تصویری ۱۰۰ درصدی قرار می گیرند.

گفتنی است در حال حاضر ۵۱ دوربین نظارت تصویری در سطح محورهای استان نصب است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.