پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

هلاکت ۱۲ تروریست در حومه حماه/نبرد با داعش در حومه حمص
هلاکت ۱۲ تروریست در حومه حماه و نبرد ارتش سوریه با تروریست های تکفیری داعش در حومه حمص از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ارتش سوریه در عملیاتی در مورک در حومه حماه موفق به هلاکت ۱۲ تروریست جبهه النصره شد و ادوات آنها را در این منطقه منهدم کرد.

از سوی دیگر وزارت خارجه روسیه ضمن محکوم کردن انفجارهای زینبیه دمشق بیان کرد: ما با خانواده و خویشاوندان قربانیان همدردی می کنیم.ما مجددا حمایت خود را از دولت و ملت سوریه در جنگ علیه تروریسم اعلام میکنیم.

در بیانیه روسها آمده است: خطر بزرگ تلاش گروههای داعش و جبهه النصره و دیگر گروههای افراطی برای برافروختن فتنه طایفه ای در سوریه و عراق و دیگر مناطق بحرانی در منطقه است.در چنین شرایطی همه ملتها و طوایف منطقه باید علیه تروریست ها قرار گیرند و به سوی اقدامات خشونت زا حرکت نکنند.

خبر دیگر اینکه ارتش سوریه به ۶ کیلومتری منطقه الرصافه رسیدند و منطقه ای را به طول ۵۷ کیلومتر از اثریا به الرصافه در البادیه الشرقیه امن کردند.

از سوی دیگر کاروان کمکهای سازمان ملل به شهرهای الحوله، السمعلیل در حومه شمالی حمص رسیدند.

در حماه ارتش سوریه بر نقطه جنوبی شرقی روستای المبعوجه مسلط شدند و خطوط امداد رسانی تروریستها را سد کردند.

منابع سوری از نبرد سنگین ارتش سوریه با تروریست های داعش در اطراف منطقه جزل در حومه حمص خبر دادند و افزودند: در جریان این درگیری ۱۰ تکفیری به هلاکت رسیدند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.