پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان از اعمال محدوديت هاي ترافيکي در محورهاي مواصلاتي استان از ساعت 12 فردا ( 19 خردادماه) تا ساعت 24 روز جمعه ( 21 خردادماه ) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ جعفر محمدنژاد گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز چهارشنبه ۱۹ تا ساعت۲۴ روز جمعه ۲۱ خرداد ماه از محور کندوان (چالوس- کرج) هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی تاکید کرد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۶ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۲ خردادماه  از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹روز جمعه ۲۱خردادماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن ) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به محدودیت های ترافیک در محور هراز، گفت:تردد کلیه تریلرها  از محور هراز و تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۶ تا۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه آخر هفته از محور هراز ممنوع است.

وی همچنین به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه اشاره کرد و گفت:تردد کلیه تریلر ها به استثنای تریلی های حامل موادسوختی و فاسد شدنی ازساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه به علت اجرای عملیات راه سازی از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با خط امین ۲۱۸۲۹۳۴ بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.