پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ترتیل جزء یک قرآن با صدای ۲ قاری بین‌المللی+ صوت
در نخستین روز ماه مبارک رمضان، تلاوت ترتیل جزء اول قرآن کریم با صدای «محمدجواد پناهی» و «مرتضی سادات‌فاطمی» تقدیم روزه‌داران می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امام «جعفر‌صادق(ع)» فرموده: پیامبر اسلام(ص) روایت کرده است: «ماه رمضان ماه خدای عزوجل و آن ماهی است که خداوند کارهای نیک را در آن دو چندان کند و بدی‌ها را در آن محو سازد، ماه برکت و ماه توبه و ماه آمرزش و ماه آزادی از آتش دوزخ، و کامیاب شدن به بهشت است. هان که در این ماه از هر حرامی خودداری کنید، و تلاوت قرآن را زیاد کنید و حاجات خود را بخواهید و به یاد پروردگارتان سرگرم باشید، و ماه رمضان نزد شما نباید همانند ماه‌های دیگر باشد، چرا که برای این ماه در پیشگاه خداوند حرمت و برتری بر دیگر ماه‎ها است و نباید در ماه رمضان روز روزه شما مانند روز غیر روزه شما باشد.»(بحارالانوار)

همزمان با ماه نزول کلام وحی خبرگزاری فارس هر روز یک جزء از قرآن کریم را با صدای قاریان بین‌المللی کشورمان به سمع مخاطبان خود می‌رساند.

هم‌اکنون صوت تلاوت ترتیل جزء یک قرآن کریم شامل سوره‌ مبارکه «حمد» و آیات یک تا ۱۴۱ سوره مبارکه «بقره» را با صدای «سیدمرتضی سادات‌فاطمی» و «محمدجواد پناهی» می‌شنویم و می‌خوانیم.

ترتیل جزء یک با صدای مرتضی سادات فاطمی

دانلود

ترتیل جزء یک با صدای جواد پناهی

دانلود

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.