پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ثبت رکود دراز و نشست جهان توسط بانوی اسلامشهری
اکرم حقیقی بانوی ورزشکار اسلامشهری با انجام 5 هزار و 622 حرکت دراز و نشست رکود جهانی این حرکت را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اکرم حقیقی بانوی ورزشکار اسلامشهری صبح امروز با انجام ۵ هزار و ۶۲۲ حرکت دراز و نشست، با جابه‌جایی و شکستن رکود جهانی این حرکت ورزشی رکورددار دراز و نشست جهان شد.

این بانوی اسلامشهری در حضور تیم ثبت رکود انجمن ثبت رکود فدراسیون ورزش‌های همگانی جمهوری اسلامی ایران، در سالن آپرین شهرستان اسلامشهر، توانست در مدت سه ساعت بدون وقفه تعداد ۵ هزار و ۶۲۲ حرکت دراز و نشست را انجام و رکوددار این حرکت ورزشی در جهان شود.

حقیقی از مربیان و ورزشکاران رزمی‌کار، در رشته رپنر است که تاکنون توانسته شاگردان بسیاری را در این رشته ورزشی تحت تعلیم و آموزش قرار دهد که برخی از این بانوان ورزشکار نیز در میادین مختلف ورزشی صاحب عناوین برتر شده‌اند.

وی پیش از ثبت رکود جهانی خود، توانسته بود با انجام ۳ هزار و ۵۰۰ حرکت دراز و نشست بدون زمان مشخص را در کارنامه فعالیت ورزشی خود به ثبت برساند.

این بانوی ورزشکار قرار است با حضور نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و جامعه ورزشی کشورمان پس از سپری کردن مراحل اداری رکود خود را در انجام حرکات دراز و نشست در کتاب رکودهای جهان گینس به نام یک بانوی ایرانی ثبت و ضبط کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، اکرم حقیقی با انجام دادن این حرکت نشان داد که بانوان کشور عزیزمان ایران می‌توانند در هر رشته ورزشی و کاری با پشتکار خود و توکل به خالق هستی، بر قلعه‌های رفیع قهرمانی و موفقیت تکیه بزنند و نام ایران و شهرستان قهرمان‌پرور اسلامشهر را که خاستگاه ۹۰۰ شهید گلگون‌کفن و شهر حافظان قرآن است بر زبان‌ها جاری کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورند.

در زمان انجام حرکات ورزش دراز و نشست جمعی کثیری از مسؤولین ادارات و ارگان‌های شهرستان اسلامشهر و اقشار مختلف مردم ورزشکار و ورزش‌دوست این شهرستان با حضور در محل سالن آپرین و تشویق‌های صمیمانه خود حمایت‌های معنوی و مادی خود از حقیقی را برای حضور عرصه‌های بین‌المللی و ثبت در کتاب گینس اعلام کرد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. سحر رحمتی گفت:

    سلام استاد اکرم حقیقی ۵۶۲۲ حرکت درازونشست زدن.شما نوشتید ۵۶۲۰.لطفا تصحیح بشه.

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.