پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

قنبرزاده: منصوریان در مورد استقلال با من مشورت کرد/ هر وقت مدیرعامل شدم برنامه می‌دهم
گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: برای حضور در استقلال برنامه نمی‌دهم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

چند روزی است که صحبت از تغییرات در هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال شنیده می‌شود و منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران در این زمینه شانس زیادی برای جانشینی بهرام افشارزاده دارد.

منصور قنبرزاده در همین رابطه صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

* تا به حال با هیات‌مدیره فعلی استقلال هیچ صحبتی نکردم!

درباره اینکه گفته می‌شود قرار است به عنوان مدیرعامل استقلال مشغول به کار شوم هیچ صحبتی ندارم و بنا به دلایلی نمی‌خواهم به این سوال پاسخ بدهم. با این همه چیزی که در روال اداری وجود دارد این است که ابتدا باید هیات مدیره انتخاب شود و بعد مدیرعامل انتخاب شود. تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم نه با رئیس هیات‌مدیره فعلی و نه اعضای فعلی هیات مدیره باشگاه استقلال هیچ صحبتی نکردم اما اگر هیات مدیره جدیدی بیاید ابتدا باید اعضای هیات مدیره جدید دور هم جمع شوند و رئیس هیات مدیره را انتخاب کنند و سپس به سراغ انتخاب مدیرعامل جدید بروند.

* شنیده‌ام هیات مدیره استقلال تغییر می‌کند

من هم در برخی رسانه‌ها خوانده و شنیده‌ام که قرار است اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تغییر کند اما بیشتر از آن چیزی نمی‌دانم. همانطور که نجف‌نژاد گفت او رئیس هیات مدیره است.

* اگر قرار باشد به باشگاهی بروم شروطم را می‌گویم

بنا به دلایلی نمی‌خواهم بگویم اینکه گفته می‌شود شروط گذاشته‌ام صحت دارد یا نه. حرف من کلی است. وقتی یک مربی به باشگاهی می‌رود توافقنامه امضا می‌کند پس طبیعی است که وقتی یک مدیر هم بخواهد به باشگاهی برود با کارفرما که همان اعضای هیات مدیره است صحبت می‌کند و شروطش را می‌گوید حتی خود من در باشگاه نفت هم هر سال با اعضای هیات مدیره شرط و شروطم را مطرح می‌کردم و توافقنامه‌ای بین ما رد و بدل می‌شد. اینکه این شروط از کجا به بیرون درز پیدا کرده نمی‌دانم اما منبع آن من نیستم. طبیعی است که وقتی مدیرعاملی بخواهد به باشگاهی برود شروط می‌گذارد و مطمئنا من هم اگر بخواهم به باشگاهی بروم شروطم را اعلام می‌کنم.

* مدیری بدون شرط جایی برود بی‌تدبیری کرده است

خود شما به عنوان خبرنگار خبرگزاری فارس، قطعا توافقنامه‌ای را با رسانه‌ خودتان امضا کرده‌اید و طبیعی است که وقتی مدیری هم بخواهد به باشگاهی برود شرط و شروطش را اعلام می‌کند و این مسئله هیچ اشکالی ندارد. شروطی که از جانب من مطرح شده را نه تایید می‌کنم نه تکذیب اما به هر حال اگر مدیری بخواهد بدون شرط و شروط به جایی برود بی‌تدبیری کرده است. اگر هیات مدیره جدید شکل بگیرد و اگر فردی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کردند آن زمان حتی می‌توان رودررو صحبت کرد. شاید خود اعضای هیات مدیره برای باشگاه شروط بگذارند و از او قهرمانی بخواهند. آن وقت اگر از مدیری قهرمانی خواسته شود او هم امکاناتی شامل زمین، اردو و … می‌خواهد.

* تا تکلیف هیات مدیره مشخص نشود بحث ما بی‌نتیجه خواهد بود

اینکه بگویم با اعضای هیات مدیره فعلی صحبت کرده‌ام که گفتم هیچ صحبتی با آنها نکرده‌ام اما اینکه شما می‌پرسید با هیات مدیره بعدی حرف زدم جوابی برای این حرف ندارم. منطق این است تا هیات مدیره جدید استقلال شکل نگیرد این بحث‌ها به نتیجه نمی‌رسد. همانطور که صحبت من و شما بدون نتیجه خواهد بود.

* منصوریان درباره استقلال با من مشورت کرد

اینکه گفته می‌شود من با منصوریان اختلاف دارم یک بحث رسانه‌ای است و خودم تمایل ندارم در مورد گذشته‌ها صحبت کنم. من و منصوریان رابطه عاطفی خوبی با هم داریم و با هم مشورت‌های زیادی هم کرده‌ایم حتی منصوریان قبل از اینکه نام من به عنوان مدیرعامل استقلال مطرح شود با من درباره استقلال مشورت کرد. ما کوچک‌ترین اختلافی با هم نداریم اما به هر حال در بحث فوتبال یک چیز طبیعی است که مربی با مدیر اختلاف نظر داشته باشد اما رسانه‌ها این مسئله را غلیظ کردند.

* در جام جهانی ۲۰۲۲ منصوریان سرمربی ایران خواهد بود!

شما ببینید من در گذشته در مورد منصوریان چه می‌گفتم؟ بارها گفتم او مربی با انگیزه‌ای است که بدون اینکه یک ریال از باشگاه نفت پولی بگیرد از جیب خودش برای تیم هزینه کرده است و سابقه نداشته که یک مربی چنین کاری کند. نفت با این وضعیت پنجم شد که چیزی از قهرمانی کم نداشت حتی یکبار ساعت یک بامداد با خود شما تماس گرفتم و در مصاحبه‌ای گفتم حتی اگر به دسته اول هم سقوط کنیم باز هم از منصوریان حمایت می‌کنم. دو سال قبل که به عنوان سرمربی نفت منصوریان را انتخاب کردیم کل هجمه علیه ما وارد شد اما همان زمان گفتم که آینده وزن منصوریان را مشخص می‌کند و الان هم می‌گویم در جام جهانی ۲۰۲۲ منصوریان سرمربی تیم ملی ایران خواهد بود.

* از دست شما خبرنگاران به خودم جی پی اس وصل می‌کنم!

وی در پاسخ به این سوال که شایعه شده امروز او به وزارت ورزش رفته و با وزیر دیدار کرده و به همین دلیل در نشست هیات رئیسه سازمان لیگ حضور پیدا نکرده گفت: چه کسی گفته من امروز وزارت ورزش بودم؟ من معاون تربیت‌بدنی وزارت نفت هستم و الان هم در وزارت نفت حضور دارم. از دست شما رسانه‌ها باید به خودم جی پی اس وصل کنم تا بدانید کجا هستم!متاسفانه برخی از رسانه‌ها بی‌اخلاقی می‌کنند.

* نه تایید می‌کنم نه تکذیب!

اینکه گفته می‌شود من برای مدیرعاملی استقلال شروط تعیین کردم را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب.

* بر روی «اگر» برنامه نمی‌دهم

می‌گویند اگر مدیرعامل استقلال شدم برنامه‌ام برای این باشگاه چیست اما من بر روی «اگر» برنامه نمی‌دهم. شما رسانه‌ها هم این «اگرها» را رها کنید. هر زمان این اتفاق افتاد آن وقت مطمئن باشید برنامه هایم را خواهم گفت.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.