پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس‌راه مازندران:
محور کندوان و هراز امروز یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک سنگین در محور هراز
رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: به‌‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و جلوگیری از گره ترافیکی برای بازگشت مسافران، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جعفر محمدنژاد دقایقی پیش درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در تمام محورهای مازندران به‌صورت نیمه سنگین است و در محدوده پارک جنگلی هراز شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی بیان کرد: به‌‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و جلوگیری از گره ترافیکی برای بازگشت مسافران، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه اعمال می‌شود.

رئیس پلیس‌راه مازندران به یک‌طرفه شدن محور هراز از بعدازظهر امروز اشاره کرد و افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز شنبه ۱۵ خرداد ماه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از آب‌اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد یادآور شد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه ۱۵ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۱۶ خرداد‌ ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز ‌شنبه تا ساعت ۲ بامداد یکشنبه ۱۶ خرداد‌ ماه از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد به‌‌سمت کرج به‌‌صورت یک‌طرفه است.

وی تصریح کرد: تردد انواع تریلی در محور هراز و تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس کماکان ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس‌ راه مازندران ادامه داد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۱۶ خرداد‌ ماه جاری از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول اضافه کرد: همچنین تردد کامیون و کامیونت‌ به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز و تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۵ خرداد ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.