پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

صادقی: دوست دارم به استقلال برگردم
کاپیتان سابق استقلال ابراز امیدواری کرد بتواند سال‌های آخر فوتبالش را در تیم محبوبش بگذراند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امیرحسین صادقی در مورد انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال به “ورزش سه” گفت: یکی از معدود تک ستاره‌های فوتبال استقلال که در تیم ملی، باشگاه‌های اروپا و آلمان موفقیت داشته و همچنین با قهرمانی‌هایی که در استقلال به دست آورد و افتخاراتش را تکمیل کرد سرمربی این تیم شد. علی آقا(منصوریان) یکی از بهترین گزینه‌هایی بود که هیئت مدیره باشگاه استقلال در جهت ترمیم مشکلات چند سال اخیر تیم برای هواداران انتخاب کرد و باید به این تصمیم احترام گذاشت.

 

او ادامه داد: آقای منصوریان توانایی فوق‌العاده‌ای دارد که در نفت تهران با وجود جوانگرایی، نتایج خوبی کسب کرد و علاوه بر آن چند سالی کنار آقای کی‌روش بوده و تجربه خوبی به دست آورده است. امیدوارم بتواند این تجربیات راه قهرمانی استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را هموار کند.

 

مدافع سابق آبی‌های پایتخت در پاسخ به این سوال که استقلال می‌تواند با منصوریان به قهرمانی لیگ و آسیا برسد، اظهار کرد: ۱۰۰ درصد می‌شود این اتفاق رخ دهد؛ به شرطی که هیئت مدیره باشگاه استقلال به علی آقا(منصوریان) کمک کرده و خواسته‌های او را برآورده کند. با قرارداد سه ساله‌ای که ایشان بسته باید دید چه برنامه‌ریزی داشته است و احتمالا قهرمانی آسیا نیز در آن وجود دارد.

 

صادقی اضافه کرد: امیدوارم علی آقا بتواند طوری نتیجه بگیرد که کمک حال هواداران استقلال بعد از چند فصل اذیت شدن و جام ندیدن باشد.

 

او در رابطه با عملکرد استقلال در آغاز فصل نقل و انتقالات گفت: باید هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال کمک کند و شرایط را برای حضور پر قدرت تیم در بازی‌های لیگ و آسیایی فراهم آورد تا در خور شان نام استقلال باشد. بختیار رحمانی یکی از گزینه‌های خیلی خوبی است که می‌تواند در این زمینه به استقلال کمک کند.

 

مدافع فصل گذشته صبای قم در مورد آخرین وضعیت این تیم ابراز کرد: چند وقتی است که خبر خاصی از صبا ندارم؛ شرایط من مشخص نیست ولی هرساله نخستین گزینه‌ام در فصل نقل و انتقالات استقلال بوده و همچنان گزینه اولم این تیم است؛ توکل بر خدا باید ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.

 

صادقی در مورد شایعه بازگشتش به استقلال عنوان کرد: دوست دارم به استقلال برگردم و چند سال آخر فوتبالم را در این تیم تمام کنم ولی باید شرایط کادر فنی استقلال را دید ولی هنوز صحبتی با من انجام نشده است.

 

او با اشاره به تیم فصل آینده و تمدید قراردادش با صبا گفت: فعلا که منتظر وقایع و اتفاقات هستم تا تصمیم‌گیری کنم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.