پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
پیام خانواده های معظم شهدای مازندران به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره)
خانواده های معظم شهدای استان مازندران طی پیامی ارتحال ملکوتی بنیانگدار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و شهدای 15 خرداد را تسلیت عرض نموده و با آرمانهای امام، شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

خانواده های معظم شهدای استان مازندران با ارسال پیامی به سایت مازندرانه ارتحال ملکوتی بنیانگدار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و شهدای ۱۵ خرداد را تسلیت عرض نموده و با آرمانهای امام، شهدا تجدید میثاق کردند.

 

خانواده شهید مدافع حرم، اسماعیل خانزاده

تا از تن تبدار زمین روح خدا رفت / بالندگی از همت عنقایی ما رفت

آن ابر که گل هم قدم بارش او بود / سیراب نکرده عطش دشت، چرا رفت؟

سالگرد رحلت معمار کبیر ایران و بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت آیت الله الاامام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و مسلمانان جهان تسلیت عرض می نماییم.

 

خانواده شهید مدافع حرم، هادی جعفری

در سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) مقتدای عارفان و کاروانسالار شهیدان، درگذشت آن دُرعالمتاب و شهدای ۱۵ خرداد را به تمامی ملت عزیز ایران، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و دوستداران و پیروان ای امام بزرگوار در سراسر جهان تسلیت گفته و از خیل عظیم مشتاقان امام امت دعوت می کنیم با حضور در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت نمایند.

 

خانواده شهید مدافع حرم، روح الله صحرایی

سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را خدمت ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماییم.

 

خانواده شهید مدافع حرم ،اسماعیل حیدری

سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران را تسلیت عرض نموده و به همین مناسبت پیمانی دوباره با رهبر فرزانه انقلاب می بندیم و خود را پایبند ولایت دانسته و گوش به فرمان امام خامنه ای بوده تا این انقلاب را در کل دنیا به پیروزی برسانیم.

 

 خانواده شهیدان مهدوی نیاکی

سالروز عروج ملکوتی بزرگ معمار انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) را به محضر حضرت ولی عصر (عج) و رهبر معظم انقلاب و همه مریدان ، عاشقان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تسلیت عرض نموده ، انشااله که همه ما رهرو واقعی آن امام باشیم .

 

خانواده شهید مدافع حرم ،حسین دارابی

بیست و هفتمین سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران را به همه ی مردم ایران و شهدای ایران زمین خصوصا شهدای مدافع حرم تسلیت عرض می نماییم.

 

این گزارش کامل می شود…

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. خادم الشهدا گفت:

    عکس/ سردار شهید دکتر مجید بقایی در کنار امام خمینی
    http://koocheyeshahid.ir/1395/03/15/post-110

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.