پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مهر تایید و تصویب هیات مدیره باشگاه استقلال/منصوریان سرمربی استقلال
پس از بررسی های صورت گرفته از سوی اعضای هیات مدیره در نهایت منصوریان با رای بیشتر به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پس از پایان کار مظلومی و ناکامی او در فینال جام حذفی مسئولان باشگاه استقلال به دنبال گزینه جدید برای هدایت نیمکت آبی پوشان بودند که بر همین اساس در جلسه امروز هیات مدیره بررسی نتایج تیم مورد ارزیابی قرار گرفت و درنهایی پس از بررسی های لازم و مذاکراتی که بین اعضا صورت گرفت قرار شد در بین گزینه های مطرح شده ایرانی و خارجی منصوریان را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کنند اما این موضوع در نهایت باید به تایید وزیر ورزش و جوانان نیز برسد.
علی منصوریان مربی است که می تواند بیش از مربیان دیگر به استقلال کمک کند و هدایت آبی ها بر عهده گیرد از همین رو سرمربیگری منصوریان در جلسه امروز هیات مدیره به تصویب رسید و باید منتظر ماند و پس از تایید وزیر این موضوع بطور رسمی اعلام شود .
مرد شماره ۱۰ سابق استقلالی ها که تمام طرفداران آبی پوش به سمت او تمایل دارند سرمربی آبی ها شد و در جلسه امروز که اعضای هیات مدیره به همراه افشارزاده مدیر عامل باشگاه برگزار کردند این موضوع نیز بررسی شد و در نهایت رای های اعضا از انتخاب منصوریان خبر می داد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.