پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استاندار مازندران:
اولویت اشتغال‌زایی در مازندران توجه به کسب و کار خرد و کوچک است
استاندار مازندران توجه به اشتغال خانگی در قالب کسب و کار کوچک را مورد توجه قرار داد و گفت: اولویت اشتغال‌زایی در مازندران توجه به کسب و کار خرد و کوچک است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ربیع فلاح بعد از ظهر امروز در ستاد تسهیل سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید استان که در استانداری مازندران برگزار شد، اظهار کرد: ۵۰ طرح کشاورزی در پنجره واحد سرمایه‌گذاری مشخص شد و باید در طرح‌های تولید استان دیده شود.

وی با اشاره به اینکه تا یک‌ماه دیگر ظرفیت‌های واحدهای تولیدی در استان باید مشخص شود، افزود: با شناسایی واحدهای تولیدی استان واحدهایی که فعال نیستند باید مورد توجه قرار گیرند.

استاندار مازندران با تأکید بر رونق اقتصادی در استان، تصریح کرد:  هدف از رونق اقتصادی ایجاد اشتغال و رفع موانع تولیدی در مازندران است.

این مسؤول با بیان اینکه کارگروه مربوط به اشتغال به ویژه دبیرخانه این حوزه در استان باید فعال باشد، تصریح کرد: اعتبارات ۱۶ میلیارد تومانی دولت باید سبب اشتغال شود.

فلاح اضافه کرد: کارگروه اشتغال در استان باید به‌صورت بنیانی موضوع اشتغال را در مازندران هدف قرار دارد تا معضل بیکاری کاهش یابد.

وی توجه به اشتغال خانگی در قالب کسب و کار کوچک را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: اولویت اشتغال‌زایی در مازندران توجه به کسب و کار خرد و کوچک است.

استاندار مازندران در پایان گفت: کارگروه اشتغال در مازندران فعال شود و برنامه راهبردی و مستمر برای حوزه اشتغال استان تدوین شود تا برای کاهش بیکاری گام برداشته شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.