پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

محور هراز باز گشایی شد
رئیس پلیس‌راه مازندران به بازگشایی محور هراز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر محورهای استان بارانی و لغزنده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جعفر محمدنژاد اظهار کرد: محور هراز از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه ۴ خرداد ماه امسال از محدوده پیچ ابتهاج به‌دلیل انجام عملیات ایمن‌سازی و لق‌گیری سنگ‌های معلق مسدود شد که ساعت ۱۱ روز چهارشنبه ۵ خرداد ماه امسال بازگشایی شد.

وی به اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی هفته جاری در محورهای استان اشاره کرد و افزود: تردد تمامی موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۵ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ خرداد ماه امسال از محورهای هراز، سوادکوه و کندوان ممنوع بوده؛ البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری بلامانع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران یادآور شد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس و تردد انواع تریلر از محور هراز کماکان ممنوع است.

محمدنژاد با اشاره به اینکه محور کندوان جمعه هفته جاری یک‌طرفه می‌شود، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۷ خرداد‌ ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۴ همان روز از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

وی ادامه داد: همچنین تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۵ و جمعه ۷ خرداد‌ ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران اظهار کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۵، پنج‌شنبه ۶ و جمعه ۷ خرداد ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول درباره وضعیت جاده‌های مازندران، اضافه کرد: در حال حاضر تمامی محورهای مازندران بارانی و لغزنده است که لازم است رانندگان در تردد مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

محمدنژاد درباره وضعیت ترافیک محورهای مازندران، افزود: همچنین در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی استان به‌صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.