پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

لطفاً عوامفریبی نکنید/ دهه ۷۰ روی پاکت سیگار دستور قطع درخت می‌دادید
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آقایان لطفاً عوامفریبی نکنید؛ دهه ۷۰ روی پاکت سیگار دستور قطع درخت می‌دادید؛ حالا مدافع محیط زیست شده‌اید و ما حامی قطع درختان معرفی می شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اسماعیل دوستی در دویست و شصت و یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران خطاب به رحمت‌الله حافظی و محمد حقانی دیگر اعضای شورای اسلامی شهر تهران گفت: خوب شد این دوستان نمایندگان مجلس شورای اسلامی نشدند.

وی افزود: در مورد حفظ و صیانت از درختان و باغات با توجه به اینکه قانون قبلی محکم‌تر بود و از آن قانون حمایت شد و به لایحه جدید اعضای شورا رأی ندادند و خود آقایان، حافظی و حقانی به این لایحه رأی ندادند و اعلام کردند لایحه حفظ و صیانت از باغات ضعیف است و باید مجدداً مورد بازنگری قرار گیرد.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: ولی از سوی دیگر، عوامفریبی راه انداختند و گفت‌وگو کردند که دوستی رأی به این لایحه نداده است.

دوستی خطاب به حافظی گفت: این تناقض بد است، شک نکنید که اگر بنده را تضعیف کنید، خودتان تضعیف می‌شوید.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کارشناسانی که به شما خط می‌دهند مریض هستند؛ بنده سه سال شهردار منطقه بوده‌ام و اجازه نداده‌ام حتی یک درخت قطع شود.

دوستی با بیان اینکه من سه سال شهردار منطقه ۳ بودم و بر روی یک پاکت سیگار برای من نامه نوشتند که باید درختان یک زمین را قطع کنم، گفت: این کار را انجام ندادم و عزل شدم، حالا آنها مدافع درخت شدند و ما حامی قطع درختان معرفی می شویم!

وی تأکید کرد: قانون قبلی برای حفظ و صیانت از باغات قوی‌تر است و ما مشکل اجرا داریم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.