پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سعید جلیلی در دانشگاه خواجه نصیر: مقامات کاخ سفید به فکر کابوس‌هایی باشند که برای نوه‌های خود باقی خواهند گذاشت
عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: سوم خرداد روزی است که انقلاب اسلامی افسانه شکست ناپذیری آمریکا را مخدوش کرد و رویای آمریکایی‌ها را به چالش کشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی عصر امروز در همایش «در امتدای مسیر» که به همت بسیج دانشجویی در دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد، گفت: سوم خرداد روز مهمی است زیرا در این روز مقامات آمریکا به نوه‌های خود می گویند هیچ غلطی نتوانستیم بکنیم.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: در سوم خرداد اسطوره انقلاب اسلامی، افسانه شکست ناپذیری آمریکا را مخدوش و رویای آمریکایی را عمیقا به چالش کشید.

وی تصریح کرد: آمریکا بداند خواب غلبه بر انقلاب اسلامی هیچ گاه تعبیر نخواهد شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به سخنان وزیر خارجه امریکا گفت: اظهارات اخیر کری اثبات کرد طرف مقابل به برد-برد اعتقاد نداشته است.

جلیلی تصریح کرد: سقوط شاه، صحرای طبس، شکست صدام، پیشرفت، نفوذ انقلاب اسلامی، هریک برای آمریکا کابوسی است که برای جبران آن نیاز به افسانه پردازی برای کودکان دارد.

وی افزود: بهتر است آمریکا با عبرت از گذشته به فکر کابوس هایی باشد که برای نوه های خود باقی خواهد گذاشت.

جلیلی در پایان با اشاره به حد یقف نداشتن زیاده خواهی های امریکا به اظهارات مقامات امریکا در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: بعد از ترور شهید مصطفی بدرالدین ملاحظه کردید که اصلی ترین حامیان تروریسم در دنیا به پیام تسلیت مقامات ایرانی در این رابطه واکنش نشان دادند و گفتند انتظار نداشتیم این کار صورت بگیرد! یعنی می‌خواهند هم مصداق تروریسم را مشخص کنند و هم مشخص کنند که برای چه کسی پیام تسلیت داده شود یا نشود!

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.