پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرشته خاک نشین در آمل رونمایی می شود+پوستر
کتاب فرشته های خاک نشین، مجموعه اشعار آئینی احمد شاکری که توسط نشر جمهوری درتیراژ1100 جلدی به بازار کتاب عرضه شد، طی مراسمی در سالن همایش آستان مقدس امام زاده ابراهیم(س) آمل رونمایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کتاب فرشته های خاک نشین، مجموعه اشعار آئینی احمد شاکری که توسط نشر جمهوری  درتیراژ۱۱۰۰ جلدی به بازار کتاب عرضه شد، طی مراسمی در سالن همایش مجموع فرهنگی،قرآنی آستان مقدس امام زاده ابراهیم(س) آمل، روز چهارشنبه ۵ خرداد  رونمایی می شود.

احمد شاکری از شعرای برجسته شعر آئینی استان و مولف این کتاب، به خبرنگار مازندرانه گفت: شعر سرودن برای حضرات معصومین(ع)، کار بسیار پرمسئولیت و سنگینی است که سواد بالا و حال معنوی خاصی میخواهد که من خودم را دراین سطح نمیبینم، ولی به اندازه بضاعت خودم در این درگاه خدمت کردم و باید عرض کنم که  به اصرار استاد بزرگوار، مرتضی امیری اسفندقه این اثر را ارائه کردم.
وی در ادامه افزود: این کتاب شامل ۳۶ غزل در رسای آل الله است که از میان آثار بنده طی ۱۷ سال توفیق قلم زدن برای خاندان پاک رسالت، انتخاب شد و زحمت نقد محتوا و ویرایش ادبی این اثر بر عهده استاد مرتضی امیری اسفندقه بود، و جا دارد  از آقایان حسن لطفی و مهدی رحیمی که از شعرای خوب آئینی هم هستند به خاطر کمک در چاپ این کتاب تشکر کنم.

پوستر رونمایی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.