پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدافعان حرم سبب عزت و اقتدار و امنیت ایران شده‌اند/ استقلال و امنیت کشور از مسیر اقتدار می‌گذرد
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: عزت و امنیتی که مدافعان حرم برای ملت ایران با ایستادگی هوشمندانه در برابر تهدیدات تکفیری‌ها در خنثی‌سازی توطئه آنان خلق‌کرده‌اند، سبب اقتدار کشورمان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت‌الاسلام علی شیرازی عصر امروز در مراسم جشن میلاد حضرت ولی‌عصر(عج) در سالن چندمنظوره ورزشگاه المپیک کیش اظهار داشت: برای درک درست مهدویت باید معرفت خویش را تقویت کنیم و تقویت معرفت نیز با اخلاص و بصیرت امکان‌پذیر است.

وی افزود: بصیرت در سایه تحلیل و اندیشه درست شکل می‌گیرد و باید راه را از بیراهه در این عصر پر ازدحام و پرآشوب که بیشترین بمباران اعتقادی بر افکار مسلمانان و بخصوص ملت ایران صورت‌ می‌گیرد، به درستی تشخیص داد.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه ادامه داد: تبعیت از ولایت فقیه راه برای شناخت درست انسان از مهدویت و دیگر مفاهیم دینی و اعتقادی فراهم و آدمی را از فروغلتیدن در دام انحرافات مصون می‌دارد.

حجت‌الاسلام شیرازی عنوان کرد: یکی از دلایل اصلی هجمه به جایگاه ولایت‌فقیه در جامعه اسلامی نیز نقش آن در هدایت جامعه و خنثی‌سازی توطئه‌های بیگانگان است که بخصوص در طول ۳۷ ساله اخیر شاهد برکات آن را در حفظ انسجام و همدلی در جامعه شاهد بوده‌ایم.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود به پدیده شوم تروریسم در منطقه و حمایت‌های کشورهای مرتجع از این تروریست‌ها در بخش مالی و اطلاعاتی و تسلیحات نظامی اشاره کرد و بیان داشت: ایجاد امنیت و آرامش برای صهیونیست‌ها، پیگیری پروژه کوچک‌سازی کشورهای منطقه برای تسلط راحت‌تر، اسلام هراسی در مقیاس جهانی، دامن زدن به اختلافات منطقه‌ای و ایجاد بازارهای جدید فروش تسلیحات خود به کشورهای منطقه بخشی از دلایل به راه‌انداختن وضعیت فعلی در منطقه است.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس خاطرنشان کرد: ضربه زدن به مقاومت و شکستن عزم پولادین نیروهای مقاومت در منطقه بخش دیگری از سناریوی غربی‌ها در به راه انداختن بحران فعلی در سوریه و عراق است.

حجت‌الاسلام شیرازی یاد و خاطره همه شهدای بزرگوار ۸ سال دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: شهدای مدافع حرم نیز به مانند شهدای دوران جنگ تحمیلی برای عزت و استقلال کشور خون پاک خود را فدا کردند و این راه با قدرت و شهامت از سوی جمهوری اسلامی ایران پیگیری می‌شود.

وی اظهار داشت: غربی‌ها تاوان حمایت سوریه و مردم این کشور در حمایت از جریان مقاومت را از این کشور می‌گیرند و از زمانی که ایران برای ارائه خدمات مستشاری وارد سوریه شد، شرایط به کلی متحول شده و روند پیشرفت تروریست‌ها متوقف و ارتش این کشور موفق به پیروزی‌های عظیمی شده است.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه تصریح کرد: حمایت ایران از جریان مقاومت در منطقه یک حمایت اعتقادی و در مسیر صیانت از اقتدار و امنیت کشورمان است.

حجت‌الاسلام شیرازی اضافه کرد: اگر امروز نسبت به تحولات منطقه بی تفاوت باشیم، دامنه ناامنی را به مرزهای کشورمان و بعد از آن به شهرها و کوچه‌های سرزمین‌مان می‌کشانند و باید نوع و شیوه مقابله با تهدیدات را تغییر می‌دادیم.

وی گفت: ملت ایران در راه آرمان و اعتقاد خویش مستحکم و استوار است. مادری که سر فرزند شهید خود را در بغل می‌گیرد و یا پدری که فرزند خود را عازم دفاع از میهن خویش می‌کند و یا فرزندانی که به شهادت پدر خویش افتخار می‌کنند، مایه ایمان و ایثار در جامعه‌اند و راه خدایی را پی‌گرفته‌اند و این مکتب شکست ندارد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.