پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تراکتورسازی ایران- النصر امارات؛ در انتظار خلق حماسه شاگردان قلعه‌نویی در تبریز
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز سه‌شنبه در بازی برگشت در لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم النصر امارات است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم فوتبال تراکتورسازی روز سه‌شنبه در دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم النصر دوبی است. تراکتورسازی در بازی رفت غافلگیر شد و ۴ گل از حریف خورد و فقط یکبار توانست دروازه‌ حریفش را باز کند.

به همین دلیل برخی شانس صعود تراکتورسازی را اندک می‌دانند اما ایرانی‌ها مرد روزهای سخت هستند و بارها غیرممکن‌ها را ممکن کرده‌اند. بنابراین همه فوتبالدوستان ایرانی امیدوارند که در بازی روز سه‌شنبه شاگردان قلعه‌نویی با ارائه یک بازی تهاجمی و با تمرکز زیاد بتوانند به یک پیروزی ۳ بر صفر برسند و به جمع هشتم تیم برتر آسیا صعود کنند و حماسه‌ساز شوند.

خط دفاع تراکتورسازی در بازی رفت بی‌نظم و بدون تمرکز بازی کرد و نتیجه بازی به سود حریف اماراتی رقم خورد. قلعه‌نویی باید هرآنچه از مربیگری می‌داند را در این بازی ارائه کند. قطعا روز سه‌شنبه ورزشگاه یادگار امام تبریز به طور کامل در اختیار هواداران پرشور تراکتورسازی خواهد بود و آنها از ثانیه اول تا دقیقه آخر مسابقه یک نفس تیم محبوب‌شان را تشویق می‌کنند تا زمینه‌ساز یک پیروزی بزرگ و صعود افتخار آفرین شوند.

تراکتورسازی در این مسابقه شجاع‌ خلیل‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت با این حال سرخپوشان تبریزی برای پیروزی و اعاده حیثیت به مصاف تیم اماراتی خواهند رفت.

باشگاه النصر دوبی جنگ روانی را پیش از حضور در مسابقه آغاز کرده است و اماراتی‌ها خواهان تامین امنیت!! خود در ایران شده‌اند. به نظر می‌رسد باشگاه تراکتورسازی میهمان‌نوازی شایسته‌ای از حریف در خارج از میدان انجام می‌دهد و در میدان مسابقه هم دسته‌گلی را تقدیم حریف پرمدعای خود خواهد کرد تا جشن صعود در تبریز برگزار شود.

این بازی ساعت ۲۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.