پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل بیان کرد;
قافله ایثار و شهادت در کسوت مدافع حرم آل الله افتخار آفرینی کرده اند/ملت ایران به مدافعان حرم افتخار می کند
فرمانده انتظامي شهرستان آمل در جمع خانواده شهدای حرم شهرستان آمل گفت: جاماندگان قافله ایثار و شهادت در کسوت مدافع حرم آل الله افتخار آفرینی کرده اند و امروزه ملت ایران به آنان افتخار می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در این مراسم که با قرائت زیارت عاشورا منور و با حضور پدران شهدای انتظامی و خانواده شهدای حرم شهرستان آمل متبرک شده بود ، سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم” ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء، قدردانی از دلاور مردیها و رشادتهای این عزیزان را تکلیف تک تک مردم شمرده اظهار داشت : آرامش، پیشرفت، امنیت، صلح و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون رشادت ها و جان فشانی های شهداست.

وی افزود: شهدا بزرگترین سرمایه ماندگار انقلاب اسلامی ماهستند که بهره گیری از این سرمایه های معنوی و تلمذ در دانشگاه شهادت و ایثارشان هجمه های تبلیغاتی و ضد دینی دشمن را ازبین میبرد  .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل به جایگاه والای مقام شهدا اشاره کرده اظهار داشت جانبرکفان نیروی انتظامی حس بالای شهادت طلبی را با الگوگیری از سالار شهیدان در وجود خود داشته و در حضور خانواده شهدا ی حرم و شهدای وطن با شهدای عزیز تجدید پیمان میکنیم که ادامه دهندگان راه آنان هستیم

in2dex index ind1ex

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.