پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

13941128000537_PhotoA
شروع طوفانی شاگردان «بنا»/ ایران ۸ – اوکراین صفر
تیم ملی کشورمان در نخستین دیدارش در جام جهانی کشتی فرنگی با نتیجه 8 بر صفر مقابل اوکراین به برتری دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی با حضور ۸ تیم برتر جهان از صبح امروز (پنجشنیه، ۳۰ اردیبهشت ماه) در  سالن شهید دستغیب شهر شیراز در حضور بشی از هزار تماشاگر آغاز شده و در حال برگزاری است که تیم ملی کشورمان در نخستین دیدارش در این مسابقات با نتیجه ۸ بر صفر مقابل اوکراین به برتری دست یافت.

پیروزی های ایران را در این مسابقه مردانی، زیدوند، بیابانگرد، عبدولی، طاهری، اخلاقی، رضایی و باباجان زاده کسب کردند.

نتایح مسابقات انفرادی این دیدار به شرح زیر است: ایران ۸ – اوکراین صفر

۵۹ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده – یوگنی میاگکی (۷ بر صفر)

۶۶ کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده – آرتور پولیتایف (۸ بر صفر)

۷۱ کیلوگرم: افشین بیابانگرد، برنده – الکساندر لیتوینوف (۸ بر صفر)

۷۵ کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده – یوگنی پیشکوف (۹ بر صفر)

۸۰ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده – یاروچسلاو فیلچاکوف (یک بر یک)

۸۵ کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی، برنده – الکساندر شیشمان (نفر سوم اروپا) (۶ بر صفر)

۹۸ کیلوگرم: قاسم رضایی – زلیم خان ژیگاسوف، برنده(۹ بر یک)

۱۳۰ کیلوگرم: بشیر باباجان‌زاده – ایهور دیدیک، برنده(۴ بر صفر)

* حواشی:

اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد نظاره‌گر مسابقات هستند.

تمام صندلی های سالن از صبح پر شده است و در سالن جای سوزن انداختن نیست.

بلیت روز نخست این مسابقات برای رقابت های صبح و عصر به قیمت ۳۰ هزار تومان فروخته شد. برای روز دوم هم بلیت ۳۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است.

امید نوروزی، قهرمان شیرازی جهان و المپیک که در دیدار مقابل اوکراین در ترکیب حضور نداشت در کنار حسین ملاقاسمی مسابقات را از روی سکو مشاهده کرد. یوسف قادریان نیز در کنار عظیم گرمسیری از روی سکوها نظاره گر این دیدار بودند.

نتایج دور اول این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A:

روسیه ۷ – بلاروس یک

آلمان – قزاقستان

گروه B:

آذربایجان ۳ – ترکیه ۵

ایران ۸ – اوکراین صفر

برنامه مسابقات دور دوم:

گروه A:

روسیه – آلمان

بلاروس – قزاقستان

گروه B:

آذربایجان – ایران

ترکیه – اوکراین

برنامه مسابقات دور سوم:

گروه A:

روسیه – قزاقستان

گروه B:

آذربایجان – اوکراین

جمعه ۳۱  اردیبهشت ماه:

ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۱:۴۵

ادامه مسابقات دور سوم:

گروه A:

بلاروس – آلمان

گروه B:

ایران – ترکیه

ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۴۵: مسابقه برای کسب مقام هفتم

ساعت ۱۲:۴۵ تا ۱۳:۴۵: مسابقه برای کسب مقام پنجم

ساعت ۱۶ تا ۱۷:۱۵: مسابقه رده‌بندی

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۷:۴۵: مسابقات فینال

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.