پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تاج سر مردم آبادان نادر امپراطور/ دست نشان در قلب برزیلی های ایران جای گرفت
نادر دست نشان با تیم صنعت نفت آبادان به لیگ برتر فوتبال کشور راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نادر دست نشان با تیم صنعت نفت آبادان به لیگ برتر فوتبال کشور راه یافت به همین منظور سردبیر بخش ورزشی سایت مازندرانه،میثم یوسفی دست نوشته ای تهیه کرده است که با هم می خوانیم:
همه مردم ابادان را به فوتبالی بودنش می شناسند، حتی پالایشگاهای بزرگ نفت و شرایط اقلیمی این خطه از ایران زمین نمی تواند کسی را قانع کند که این شرایط را به عنوان سمبل های ابادان بشناسیم.

دوری چند وقت آبادان از لیگ برتر فوتبال دلتنگی های زیادی را برای مردم این شهر به همراه داشت تا اینکه در نیم فصل تیم ماشین سازی تبریز در اقدام غیر حرفه ای با نادر دست نشان قطع همکاری کرد و این سرمربی که انگار فرمول بالا اوردن تیم ها را از لیگ هایایین در جیب اش دارد به تیم صنعت نفت آبادان محلق شد و با صبر درایت خود این تیم را لیگ برتری کرد، جالب تر از همه ان که تیم ماشین سازی نیز به عنوان نماینده سوم تبریزها به لیگ برتر راه یافت.

نادر دست نشان که راه صعود را برای این دو تیم هموار کرد تا به لیگ برتر صعود کنند، حالا در استان خودش مازندران، با بی مهری های زیاد روبه رو شده و ما قدر این گوهر با ارزش را نمیدانیم و با ایجاد حاشیه و دغدغه باعث رنجش خاطر این سرمربی کاربلد شدیم.

خداوند بار دیگر عزت و پرچم این مربی مازندرانی را به اهتزاز درآورد، او سکوت کرد، تلاش کرد و ثابت کرد دردانه فوتبال ایران است، بی ادعا گام برداشت و می توان گفت حالا در فوتبال آبادان پادشاهی می کند.

دست نشان در سخت ترین روزهای زندگی ورزشی خود پیروز بیرون آمد چون خداوند بزرگ با او بود و وی مزد تلاش و کوشش را گرفت و تاج سر مردم ابادان شد و حال او عزیز مردم ابادان است و در قلب همه برزیلی های فوتبال ایران جای دارد.

نادر دست نشان یکی از معدود مربیانی است که در یک سال تیم های تحت نظرش(ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان) لیگ برتری شدند و این افتخاری است که نصیب هیچ یک از مربیان دیگر نشد.

چرا قدر این مربی با دانش را در مازندران نمیدانیم واقعا تاسف بار است، آبادانی ها به او اعتماد کردند و دست نشان ناخدای کاربلدشان شد و در طوفان فوتبال آبادان آنها را به ساحل آرامش هدایت کرد.

حالا بعد از مس کرمان، داماش، نفت تهران شعبه جدید قلمروی فوتبالی اش حکومتی جدید را اغاز کرد و باید گفت: او سرمایه فوتبال مازندران و ایران است قدر او را در مازندران بدانیم .

خسته نباشی نادر خان پاینده باشی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.