پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سردار دهقان در مراسم بزرگداشت شهید بدرالدین: رزمندگان مقاومت بر خان‌طومان مسلط می‌شوند/ شرایط منطقه بحرانی است/قصد خرید S400 نداریم
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در منطقه شاهد توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی با همکاری عربستان هستیم تا از طریق ساماندهی افراد جاهل از نقاط مختلف جهان به مقاومت اسلامی ضربه وارد کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم بزرگداشت شهید مصطفی بدرالدین شرایط منطقه را بحرانی ارزیابی کرد و افزود: آنها از گوشه گوشه دنیا افرادی را جمع کرده اند و علیه سوریه و محور مقاومت به کار گرفته اند چراکه می‌خواهند جریان اسلام ناب را از منطقه بیرون کنند در حالیکه فرزندان اسلام در این شرایط بحرانی با همه وجود برای دفاع حضور پیدا کرده اند.
وی گفت: در جریان حمله به خان طومان در حالیکه آتش بس اعلام شده بود و دولت سوریه به آتش بس پایبند بود آنها و در راس‌شان گروه تروریستی النصره آتش بس را زیر پا گذاشتند و به این منطقه حمله کردند.
دهقان تاکید کرد: مسلماً رزمندگان مقاومت اسلامی در برابر این اقدامات ایستادگی می‌کنند و مطمئناً بر خان طومان مسلط خواهند شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در منطقه شاهد توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی با همکاری عربستان هستیم تا از طریق ساماندهی افراد جاهل از نقاط مختلف جهان به مقاومت اسلامی ضربه وارد کنند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شهید مصطفی بدرالدین مجاهدی نستوه و جنگاوری دلاور و حزب اللهی تمام عیار بود.
دهقان در حاشیه گرامیداشت شهید بدرالدین سید ذوالفقار حزب الله لبنان در جمع خبرنگاران افزود: شهید بدرالدین یکی از نیروهای اسلام ناب و از فرزندان اسلام بود که در عرصه دفاع از اسلام حضور پیدا و با سایر جوانان با تمام وجود از این مکتب دفاع کرد.
وی گفت: مصطفی بدرالدین یکی از مردانی بود که دشمن تلاش می کرد آنها را از میان بردارد اما تجربه تاریخی نشان داده است که با ریخته شدن خون هر شهید جای او را افراد همانند آنان مصمم و شجاع خواهند گرفت.
وزیر دفاع در پاسخ به این پرسش که آیا ایران قصد دارد از روسیه سامانه S400 دریافت کند؟ تصریح کرد: ما چنین قصدی نداریم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.