پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

خبرگزاری فارس با جشنواره فیلم مدافعان حرم به جنگ با داعش رفته است
جنبش النجباء عراق جشنواره فیلم مدافعان حرم را جبهه فرهنگی خبرگزاری فارس در مقابله با داعش توصیف و تاکید کرد رسانه‌ای که با دانش و تدبیر و به دور از افراط‌گرایی فعالیت کند، مدافع ارزش‌های اسلامی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جنبش النجباء از گروه‌های بسیج مردمی عراق در بیانیه اختصاصی ضمن تقدیر از تلاش خبرگزاری فارس برای برگزاری جشنواره فیلم مدافعان حرن تاکید کرد: خون شهدایی که در عراق و سوریه ریخته شده، مدافع شرافت امت اسلامی و مقدسات آن شده است.

«هاشم الموسوی»، سخنگوی این جنبش در آغاز بیانیه با ذکر آیه شریفه «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»، آورد: ما به شهدای خود در روز آزادی و نجات از بردگی افتخار می‌کنیم روزی که خون بر همه قدرت‌های تکفیر، استعمار و استکبار پیروز شد.

این بیانیه افزود: شهدای مدافع حرم مسیر زندگی ما را ترسیم کردند و با جانفشانی‌ها و جهاد خود درس‌های زیادی به ما دادند، آنها اولیاء الله هستند که با خونشان پیروزی امت اسلامی را رقم زدند تا اراضی اسلامی آزاد شده و شرافت امت و مقدسات اسلام مصون بماند.

جنبش النجباء عراق تاکید کرد: امروز ما قدردانی شهدایی هستیم که صرف نظر از هویت ملی و میهنی خود در سوریه به دفاع از مردم این کشور اعم از دروزی، مسیحی، سنی و شیعی و مقدسات اسلامی پرداختند .

این جنبش ادامه داد: ما قدردانی شهدایی هستیم که در عراق به دفاع از خاک و ناموس این سرزمین خون دادند و در راه حفظ تمامیت ارضی این کشور جهاد کرده و جان خود را فدا کردند .

الموسوی تاکید کرد: این شیعه مبارز حسینی با گذشت ۱۴۰۰ سال از حادثه «کربلا» و بعد از ظهر روز عاشورا توانسته است که در سنگر مدرسه ابا عبدالله الحسین علیه السلام تلمذ کنند و فداکاری و بردباری حسینی را در سیره و رفتار خود و در میدان نبرد با دشمنان اسلام به نمایش گذارند.

این بیانیه افزود: آنها طرفداران قدرت و شهرت و هیچ پست و منصبی نیستند، آنها قهرمانان فیلم‌های هالیوودی نیستند که برای کسب پول یا جایزه نوبل نقش‌آفرینی می‌کنند، آنها بالاترین مدال افتخار را از پروردگار متعال گرفتند که همانا افتخار بزرگ «شهادت» است.

جنبش النجباء خبرگزاری فارس را تریبون حق‌گویی و رسانه‌ای معتبر در انتقال درد و رنج مسلمین و همچنین تبیین تحولات جهان به دور از هر گونه جانبداری و افراط‌گرایی توصیف کرد و گفت: خبرگزاری فارس با تعهد حرفه‌ای و دانش و تدبیری فعالیت می‌کند که آن را هرگز از مسیر اعتدال و میانه‌روی خارج نکرده است.

جنبش النجباء در پایان بیانیه خود برای خبرگزاری فارس و نیروهای آن آرزوی توفیق کرد و نوشت: خبرگزاری فارس با قلم، صدا و اندیشه‌های خود با ما در میدان مشترک نبرد علیه داعش است، چرا که در کنار جبهه نظامی یا سیاسی جبهه رسانه به مقابله با حملات سهمگین علیه مقاومت و بسیج مردمی پرداخته است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.