پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حمایت ورزشکاران از حمید سوریان/ کارلین: تو بهترینی و بهت ایمان دارم/ روزبهانی: تلاش‌هایت برای اهتزاز پرچم ایران را از یاد نمی‌برم/ بنگر: منتظر طلای المپیک هستیم
چند تن از ورزشکاران ایران و حتی قهرمان افسانه ای کشتی جهان برای حمید سوریان در راه رسیدن به المیپیک ۲۰۱۶ برزیل آرزوی موفقیت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پس از آن که پرویز پرستویی بازیگر کشورمان در پیامی از حمید سوریان برای کسب آخرین سهمیه کشتی فرنگی در المپیک آرزوی موفقیت کرد(اینجا) که با تشکر این کشتی‌گیر همراه بود(اینجا)، امروز نیز چند تن از ورزشکاران ایران و جهان از او حمایت کردند.

* الکساندر کارلین قهرمان افسانه ای کشتی فرنگی جهان از روسیه با انتشار تصویری از حمید سوریان برای او در کسب سهمیه المپیک ریو آرزوی موفقیت کرد.

* احسان روزبهانی قهرمان بوکس کشورمان نیز با انتشار تصویری از خودش در کنار سوریان نوشت: تو برام هموطنی هستی که باعث غرورم شدی ، وقتی دیدم حتی کارلین بزرگ به یادت هست.
تو برام الگو یی هستی که هر وقت خسته شدم یاد تلاشهات برای احتزاز پرچم ایران افتادم.
تو برام دوستی هستی که ازت داشتن قلب بزرگ رو یاد گرفتم.
و برام برادر ی هستی که پشتم بهت گرمه.

* محسن بنگر کاپیتان پرسپولیس نیز تصویری از این قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک را منتشر کرد و نوشت: پهلون نشون بده هنوز بهترینی، ما منتظر سهمیه المپیک و بعدش طلا المپیکیم، بجنگ که بهترینی.

به گزارش فارس،‌ حمید سوریان، نماینده کشورمان برای کسب سهمیه باقیمانده در وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی روز جمعه در استانبول ترکیه به میدان می‌رود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.