پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

برنامه نود ۱۳ اردیبهشت ۹۵؛ کی روش بهترین مربی شد/مناظره برای تصاحب صندلی در فدراسیون فوتبال+عکس و فیلم
برنامه نود این هفته از ساعت 22:36 دقیقه به روی آنتن رفت و ساعت 02:53 دقیقه بامداد به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

برنامه ۹۰ این هفته از ساعت ۲۲:۳۶ دقیقه به روی آنتن شبکه سه رفت و ساعت ۰۲:۵۳ دقیقه بامداد به پایان رسید.

پس از انتخاب علی پروین به عنوان بهترین مربی ایرانی پس از انقلاب در برنامه نود، رقابت مربیان خارجی نظرسنجی برنامه امشب را به خود اختصاص داد.

سوال پیامکی

بهترین مربی خارجی پس از انقلاب؟

۱- برانکو ایوانکوویچ
۲- استانکو پوکله پوویچ
۳- زلاتکو کرانچار
۴- کارلوس کی روش

آنچه در برنامه نود گذشت

آمار عملکرد و افتخارات گزینه های نظرسنجی مرور شد.

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس

 کلیپی از آنچه در برنامه ۱۳ اردیبهشت خواهید دید پخش شد که شامل بخش های زیر بود:

– نگاهی تاریخی به پرهیجان ترین پایان های لیگ برتر
– بازگشت استقلال به صدر به لطف درخشش رحمتی
– هدیه منصوریان به آبی ها و سقوط پرسپولیس به رده سوم با پایان شکست ناپذیری
– مناظره سه نامزد ریاست فدراسیون در آستانه انتخابات هفته بعد تقویم لیگ با حال و هوای روزهای آخر لیگ و با موضوع دراماتیک ترین قهرمانی های تاریخ لیگ برتر پخش شد که شامل بررسی روز آخر لیگ اول و قهرمانی پرسپولیس، لیگ ششم و قهرمانی سایپا با علی دایی، لیگ هفتم و دراماتیک قهرمانی لیگ با پرسپولیس، لیگ هشتم و قهرمانی استقلال، لیگ سیزدهم و قهرمانی فولاد و لیگ چهاردهم و جنجالی ترین قهرمانی تاریخ با سپاهان بود.

آمار لیگ برتر پانزدهم و بالا رفتن میانگین تعداد گل ها در بازی ها بررسی شد.

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس و فیلم
فاصله امتیاز تیم های اول و سوم لیگ بررسی و مشخص شد  تنها لیگ دنیا که در هفته های پایانی اختلاف امتیاز ایم تیم ها صفر امتیاز است لیگ ایران است.

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس و فیلم

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس و فیلم

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس و فیلم

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس و فیلم

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس و فیلم

آنچه در برنامه نود گذشت+عکس و فیلم

کلیپ صحنه های جذاب هفته بیست و هشتم لیگ برتر همراه با موسیقی پخش شد.بازی صبای قم برابر سیاه جامگان به عنوان اولین بازی هفته بیست و هشتم پخش شد. پس از آن خلاصه بازی تیم های تراکتورسازی و ملوان به پخش رسید.جدول و برنامه لیگ مرور شد.
حالات مختلف احتمال قهرمانی مرور شد که از ۷۲۹ حالت ممکن، شانس قهرمانی استقلال ۴۳ درصد، استقلال خوزستان ۳۲ درصد و پرسپولیس ۲۵ درصد بود.
رقابت تنگاتنگ میان کی روش و برانکو +عکس و فیلم

رقابت تنگاتنگ میان کی روش و برانکو +عکس و فیلم

رقابت تنگاتنگ میان کی روش و برانکو +عکس و فیلم

فردوسی پور با اشاره به شائبه هایی که در رسانه ها درباره سلامت لیگ مطرح شده گفت یک سری حرف و حدیث درباره بازی های لیگ مطرح شده و می گویند میداوودی مقابل استقلال خوب بازی نکرده و موقعیت هایش را از دست داده تیم آنالیز ما ۲۰ دقیقه بازی میداووی را بررسی کردند و از روی بررسی همین یک بازی نمی شد چیزی تشخیص داد، ولی بازیکنانی که در این بازی های حساس حضور دارند بهتر هست روی پست هایی که در صفحه های خودشان منتشر می کنند دقت بیشتری داشته باشند و اینکه مثلا میداووی بعد از بازی می گوید خوشحالم که استقلال صدرنشین شد درست نیست.

ترین های هفته بیست و هشتم لیگ مرور شد که شامل بخش های زیر بود:

حرکات تکنیکی برتر: ساسان انصاری(فولاد)، مگنو باتیستا(گسترش)، بابک حاتمی(پرسپولیس)، علی زینالی(سایپا)، مهدی حنفی(راه آهن)، فرشید باقری(صبا)، صادق محرمی(ملوان)، خسرو حیدری(استقلال)، رضا درویشی(ملوان)، اکبر صادقی(صبا)، پرو پییچ(استقلال)، محسن یوسفی(پدیده)، حامد زمانی(راه آهن)
کار تیمی برتر هفته(سپاهان مقابل گسترش فولاد)
موقعیت از دست رفته هفته: لوسیانو پریرا مقابل گسترش
پاس گل برتر هفته: بختیار رحمانی مقابل ملوان
مهار برتر هفته: سیدمهدی رحمتی مقابل سایپا
گل برتر هفته: سروش رفیعی به ملوان

مهمان برنامه:

مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شد و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته گذشته به کمک او انجام شد.

رقابت تنگاتنگ میان کی روش و برانکو +عکس و فیلم

خلاصه و حواشی مسابقه پرسپولیس و نفت تهران با شکست پرسپولیس پس از ۲۱ هفته در لیگ برتر در ورزشگاه آزادی بازی بعدی بود.

۹۰ درجه و مرور طنز مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر قسمت بعدی نود این هفته بود.

داوری مسابقه سیاه جامگان – صبای قم بررسی شد که مرادی درباره آن گفت: گل سیاه جامگان آفساید بود و جلوی دید دروازه بان گرفته شده بود. مدافع سیاه جامگان پیراهن محمد قاضی را در شرایط تک به تک کشید و باید از بازی اخراج می شد. کارت قرمز به مدافع صبا درست بود و موقعیت آشکار گل بود.

داوری پرسپولیس – نفت تهران: زمین خوردن طارمی شبیه سازی بود و این در اختیار داور بود که بازی را قطع کند یا ادامه بازی بدهد. در صحنه گل نفت نشان می دهد مهاجم نفت نیم تنه جلوتر هست و یک آفساید میلیمتری بود. بابک حاتمی باید به خاطر لگد کردن پای بازیکن نفت کارت زرد دوم و کارت قرمز را می گرفت. خلاصه بازی استقلال خوزستان و راه آهن در ادامه در جدول پخش قرار گرفت.

ساعت ۰۰:۰۹ بامداد برای اولین بار نتایج نظرسنجی پخش شد که با شرکت بیش از یک میلیون و چهارصد هزار نفر در عین ناباوری برانکو و کی روش هر دو ۴۷،۴ درصد رای آورده بودند در حالی که کی روش ۶۳۴ هزار رای داشت و برانکو ۶۳۲ هزار رای. استانکو و کرانچار هم هردو ۲،۶ درصد رای داشتند.

رقابت تنگاتنگ میان کی روش و برانکو +عکس و فیلم

مصاحبه طوفانی مجید جلالی پس از بازی با استقلال علیه مدیران فوتبال و باشگاه سایپا پخش شد و پس از آن سرمربی سایپا روی خط تلفنی نود آمد و ضمن عذرخواهی از رفتاری که داشته درباره ماجرای اخراجش پس از بازی و برگشت به سایپا صحبت کرد.

او در مورد شرایطش بعد از اتفاقات اخیر گفت: من قبل از هر چیزی باید بگویم که چیزی که دارد اتفاق می افتد، رفتارهایی که در حال انجام می شود. رنج هایی که در این مدت تحمل می کنم. مخصوصا در یک سال گذشته سختی های زیادی که کشیدم. می خواهم اینجا از تریبون شما از جامعه فوتبال، تماشاگران و جامعه داوران عذرخواهی کنم بابت رفتار بدی که داشتم. من اینطور نیستم.

وی ادامه داد: به طور کلی می گویم رفتار درستی نداشتم. عذرخواهی برای من کار راحتی نیست اما الان پذیرفتم که کار اشتباهی انجام دادم این کار را از جامعه داوری می کنم.

از مسئولان رده بالای سایپا نیز عذرخواهی می کنم. آینده رفتار درستی داشته باشم و اگر نتوانم خودم را کنترل کنم این کار را کنار می گذارم.
جلالی در پایان گفت: هیات مدیره محترم سایپا که افراد بزرگی هستند در طول فصل مرا دلداری می دادند. هیات مدیره با کسی رودربایستی ندارد. در طول فصل کار را مدیریت کردند تا بازی با تراکتورسازی که بعد از باخت مسائلی به وجود امد که کارمان را نابود کرد.

این مسائل حاشیه ای به ما لطمه زد. ذوب آهن فصل گذشته چه شرایطی داشت. فوتبال فضای تخصصی است و مدیران بالادستی باید چنین نگاهی به آن داشته باشند.

پس از آن خلاصه مسابقه سپاهان- گسترش فولاد روی آنتن رفت.

سپس بازی پدیده در برابر ذوب آهن به پخش رسید.

مسابقه فولاد خوزستان در برابر استقلال اهواز آخرین مسابقه این هفته بود که در جدول پخش نود قرار گرفت.

داوری بازی سپاهان – گسترش فولاد بررسی شد و مسعود مرادی درباره آن گفت: ضربه کف پای پریرا به صورت مگنو باتیستا خطای شدید بود و باید با کارت قرمز جریمه می شد. یک آفساید اشتباه در شرایط تک به تک از گسترش فولاد گرفته شد. پنالتی گسترش فولاد درست بود و مدافع سپاهان با زانوی خودش گودرزی را زد.

محمدرضا خلعتبری آگاهانه با دست توپ را زد و باید پنالتی برای گسترش فولاد اعلام می شد که نشد و خلعتبری باید یک کارت زرد هم  می گرفت.مسابقه پدیده – ذوب آهن: پنالتی ذوب آهن درست بود و مدافع پدیده هم باید اخراج می شد که کارت زرد گرفت.

مسابقه فولاد – استقلال اهواز: پنالتی استقلال اهواز درست بود. کارت زرد دوم و اخراج بازیکن استقلال اهواز هم درست بود. گزارشی از انتخابات فدراسیون فوتبال و بررسی دوره های قبل انتخابات به عنوان پیش زمینه آغاز مناظره کاندیداها پخش شد.

مناظره برای تصاحب صندلی در فدراسیون فوتبال

پس از آن مصطفی آجرلو، مهدی تاج و عزیزالله محمدی به استودیوی نود آمدند و مناظره ویژه کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال آغاز شد.

کی روش به عنوان بهترین مربی انتخاب شد/مناظره برای تصاحب صندلی در فدراسیون فوتبال+عکس و فیلم

کی روش به عنوان بهترین مربی انتخاب شد/مناظره برای تصاحب صندلی در فدراسیون فوتبال+عکس و فیلم

کی روش به عنوان بهترین مربی انتخاب شد/مناظره برای تصاحب صندلی در فدراسیون فوتبال+عکس و فیلم

کی روش به عنوان بهترین مربی انتخاب شد/مناظره برای تصاحب صندلی در فدراسیون فوتبال+عکس و فیلم

مصطفی آجرلو در ابتدای صحبت هایش در تشریح برنامه هایش بعنوان نامزد ریاست فدراسیون گفت: هدفم از ریاست فوتبال ساختن فوتبالی است که مردم از آن لذت ببرند. تماشاگران با فراغ بال فوتبال می بینند و شماره صندلی شان مشخص است و لازم نیست در صف بلیت بمانند. فوتبالی که در آن از سنگ و آجر خبری نیست. بازیکنان، مربیان و داوران تمامی دستمزد خود را دریافت می کنند و چک برگشتی روی اینستاگرام بازیکنی قرار نخواهد گرفت. ما باشگاه حرفه ای به کمک صدا و سیما و دولت و … خواهیم ساخت. باشگاهی که با اقتصاد پویا مسیر خود را دنبال کند. از فوتبال لذت خواهیم برد با زیباترین استادیوم ها. حق پخش را دریافت خواهیم کرد و تبلیغات دور زمین را به موقع در اختیار صاحبان باشگاه قرار خواهیم داد. فوتبالی که سرمایه گذار هراسی از حضور در آن نخواهد داشت. من برای ساختن چنین فوتبالی به عرصه انتخابات امده ام. برای ساختن تیم ملی قدرتمند. تیمی که از مرحله اول جام جهانی روسیه صعود کند. تیمی که در تهران با بهترین تیم های جهان دوستانه بازی کند. با کی روش می توانیم تصویر تازه ای از فوتبال ایران بسازیم. با رسانه های قدرتمند که به جذابیت فوتبال کمک خواهند کرد. این ها رویا نیست که اگر اکنون رویا باشد می توانیم آن را به واقعیت تبدیل کنیم. از این فوتبال همه باید لذت ببرند!

مهدی تاج نیز صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد واز برنامه هایش گفت: انتخاب در فدراسیون یک بحث است و اداره آن بحث دیگر. مولفه و مشکلات زیادی دارد. اگر واقع بینانه به فوتبال کشور نگاه کنیم نقاط ضعف و قوت در آن می بینیم که فرصت هایی نیز در آن هست.

وی ادامه داد: با توجه به مسوولیت هایی که در گذشته داشتیم، از مدیر باشگاه تا دبیرکل و… با واقعیت های فوتبال آشنایی کامل دارم. رویکرد اصلی ام این است که شفافیت مالی در آن ایجاد کنیم. ارتقا فنی ایجاد کنیم که باید آموزش عمومی برای بازیکنان و مربیان صورت گیرد. پیوستگی سازمانی که معتقدم بخشی از فدراسیون گسسته است. منابع مناسب برای فوتبال مشخص شود. ما بهترین مربی را به فوتبال ایران آورده ام اما اگر منابع مالی درستی نباشد موجب نارضایتی خواهد شد. فوتبال حقوق شناخته شده ای دارد که باید دریافت شود.

تاج در ادامه صحبت هایش گفت: بخش خصوصی سازی نیز تعریف شده است و معتقدم اخلاق حرفه ای باید رعایت شود. ارزش های انسانی را باید بها داد. کار گروهی و هم افزایی نیز باید داشته باشیم. تمام نهادها باید در این بخش فعالیت کنند و همه باید بخواهند فوتبال را ارتقا دهیم تا مردم از فوتبال لذت ببرند.

عزیز محمدی نیز صحبت ها و برنامه هایش را اینگونه تشریح کرد: برای هیچ فدراسیون دیگری مناظره نمی گذارند و این نشانه اهمیت فوتبال است و جز یک حقیقت برای مردم است. شادی و … جلوگیری از بزه کاری و … ایجاد می کند. فوتبال از غرب امده و فیفا ۲۰۹ عضو دارد. در فوتبال سیاست معنا ندارد و این باعث می شود دوستی ها بیشتر شود. ما یک قوانین بالاسری داریم و یک قوانین داخلی داریم. اولین کارم این است که اساسنامه که هشت سال در حال پیگیری هستند را به سرانجام برسانم.

او در ادامه صحبت هایش درباره تطبیق اساسنامه با فیفا به بحث پرداخت و شرایط آن را مورد بررسی قرار داد.

آجرلو در بخش دوم صحبت هایش درباره برنامه هایش گفت: توسعه و فوتبال کشور را دستور کارمان قرار خواهیم داد. این مساله با حرفه ای شدن فوتبال انجام خواهد شد. ما باید برای این مساله باید یک مدل را انتخاب کنیم. به طور مثال باید آلمان یا هر کشور دیگر را مدل انتخاب کنیم و طبق یک پروسه ان را دنبال کنیم. برای این مساله ۶ کار را در نظر گرفته ام. حرفه ای کردن باشگاه ها، اداره منطقی تیم ملی، درآمدزا کردن فوتبال، ارتقا سازمان فدراسیون فوتبال، ارتقا هیات های فوتبال و در نهایت آکادمی.

وی ادامه داد: تمام این مساله نیازمند این است که اقتصاد را پویا کرد و باید برای این مساله تولد جدیدی را آغاز کرد.

تاج نیز درباره برنامه هایش اینطور توضیح داد: پاسخگویی وظیفه ماست به همه. حق مردم سوال کردن است و باید فدراسیون پاسخگو تدوین کنیم. برنامه خودم برای مجموعه فدراسیون فوتبال و با توجه به اینکه خودم از نزدیک در آن بودم. فوتبال درآمدزاست اما باید در کنار آن منابع دیگری را تعریف کنیم. ما باید سازمان اقتصادی را رونق بدهیم. سازمان تیم های ملی دیگر کاری است که باید صورت گیرد.

وی ادامه داد: وقتی تیم ملی ما می برد و همه خوشحال می شوند، این باید روی ان کار شود و سازمان تیم های ملی را تشکیل دهیم. رابطه تیم های ملی با یکدیگر داشته باشم و از هم گسستگی آن را کم کنیم. رابطه اعضای داخلی تیم ملی با یکدیگر را باید کمتر کنیم. بانک اطلاعاتی از تیم ملی داشته باشم و حمایت مردم از تیم ملی لازم است و تقویم سالانه باید از تیم ملی باید داشته باشیم.

عزیز محمدی نیز در رابطه با برنامه هایش گفت: شفاف سازی درآمدهای فوتبال، قدرت بخشیدن به نقش باشگاه های فوتبال، تصویب قوانین لازم برای خصوصی سازی، تقویت هیات های استانی، با کمک آموزش و پرورش فوتبال را گسترش دهیم و … .

وی ادامه داد: با توجه به درآمدهایی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از اسپانسر خود داشته اند نشان می دهد که فوتبال می تواند درآمدزا باشد و باید از این پتانسیل استفاده کرد.

بخش سوم مناظره نامزدهای ریاست های فدراسیون فوتبال به سوالاتی اختصاص داشت که عادل فردوسی پور از آجرلو، عزیزمحمدی و تاج داشت.

اولین سوال فردوسی پور اختصاص به تیم ملی و شرایط آینده آن داشت که آجرلو در این باره گفت: انتخاب کی روش درست بود. اما اتفاق نامیمونی در این رابطه صورت گرفت که به حضور مربی حرفه ای داشت که امکانات غیر حرفه ای در اختیار دارد. به نظرم ۱۱ درخواست کی روش درست است. درخواست های او عجیب نیست برای مربی ای که پول خوبی از فرآیند فوتبال کشور دریافت کرده اما استفاده درستی از او نمی شود. ما باید این مشکلات را برطرف کنیم تا بهترین استفاده را از پتانسیل  او کنیم. من در زمان برگزاری بازی های جام جهانی به او نمره قبولی دادیم. اگر مدیریت گذشته می توانست از رده ای امید، نوجوانان و جوانان از دانش کی روش استفاده می کردند می توانستیم بهره بهتری می بردیم.

وی ادامه داد: کسی که می خواهد این مربی را بیاورد، باید تمام امکانات را در اختیار قرار دهیم و در سمت مقابل از تمام پتانسیل استفاده کنیم. برای چه کمک کی روش باید با این اتفاقات مواجه شود و ایران را ترک کند. آیا می توان جوابی برای کی روش داشت و از این ببعد او را کنترل کرد؟

مهدی تاج نیز درباره آینده تیم ملی گفت: وجود کی روش را برای فوتبال کشور نافذ می دانم و خودم نیز از همان ابتدا تلاش کردم این اتفاق رخ دهد. باید آقای کی روش هد مجموعه شود. ما ارتباط خوبی بین سازمان لیگ و لیگ برتر با او برقرار کردیم. او یک بار به من گفت از این لیگ چیزی به دست نمی آورم اما اکنون از این لیگ جوانان خوبی به دست آورده و تیم ملی خوبی را جمع کرده. با برنامه ای که داشتیم لیگ پویایی را شکل دادیم که اکنون تیم ملی نیز از آن سود برده است.

وی ادامه داد: وقتی می گویم کی روش باید هد مجموعه شود به این دلیل است که همه یک نوع و روش را دنبال کنند تا به هدف برسند.

عزیز محمدی نیز اینطور گفت: ما نیز باید مثل ژاپن دغدغه صعود به جام جهانی را نداشته باشیم. قراردادی که با کی روش بسته شد طبق آن باید به چهار تیم دیگر تیم ملی نیز انتقال دانش دهد. او مقصر نیست بلکه ما بی عرضه هستیم که از او استفاده نکردیم. نه تنها این کار را نکردیم بلکه امکانات را نیز در اختیار او قرار ندادیم تا اینگونه پرخاشگر شود. او قرارداد حرفه ای دارد و هر کسی که ریاست را برعهده گیرد باید با او تا جام جهانی ادامه دهد.

وی ادامه داد: ما مگر نمی توانستیم کمپ تیم ملی را در اختیار او قرار دهیم؟ ما نمی توانستیم زمینی که اکنون در اختیار تیم ملی عراق قرار داده ایم در اختیار تیم ملی خودمان قرار دهیم؟ ما هر چه هزینه کنیم با حضور به جام جهانی بازگشت خواهد شد و البته تیم ملی نیز با کی روش توانسته جوانان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کند.

آجرلو در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: من موافقم با نائب های خودم مشورت کنم. نائب من آقای کفاشیان هستند که رفیق من هستند.

عزیز الله محمدی در این رابطه توضیح داد: حفظ آقای کفاشیان خوب است و او در afc سمت دارد. طبق اساسنامه باید انتخاب رییس کسب حداکثر دو سوم نیاز است. ولی یک قانون دیگر در فیفا هستند که اگر دو نفر باشند ۵۰ به علاوه یک نیاز است اما اگر سه نفر باشند دو سوم نیاز است. اما در دوره قبل آقای کفاشیان خودش رای کمتری در این رابطه نیاز است. البته این در رای گیری اول است و در مرحله دوم انتخابات اگر کاندیدی ۵۰ به علاوه یک رای بیاورد انتخاب می شود. این مساله برای اینفانتینو هم صدق کرد و او با ۵۰ +۱ رای کرسی فیفا را به دست آورد و این در تمام دنیا اجرا می شود.

پس از صحبت های اولیه و اعلام برنامه های نامزدها تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبال مصادف با هفته جاری پخش شد که شامل بخش های زیر بود:

۷ اردیبهشت ۸۳: استقلال اهواز ۲- ۱ استقلال
۱۲ اردیبهشت ۸۹: ابومسلم – سپاهان و قهرمانی زودهنگام و سقوط ابومسلم
۸ اردیبهشت: روز جهانی ایمنی
۱۰ اردیبهشت: روز ملی صنعت برق و ماجرای قطع برق در فوتبال ایران
۱۱ اردیبهشت ۸۳: ایران ۶-۰ مالزی در مقدماتی المپیک و تیمی که نویدکیا در آن شاگرد فرکی بود
۹ اردیبهشت ۸۷: درگذشت فریبرز مرادی بازیکن اسبق پرسپولیس
تولد علیرضا حقیقی
۸ اردیبهشت ۸۴:  استقلال – ملوان و گل به خودی جلال حسینی و گلزنی مرحوم جلال خاوندی برای ملوان
۸ اردیبهشت: تولد دیگو سیمئونه

مناظره ادامه پیدا کرد و پس از آن احمدرضا براتی کارشناس حقوقی فوتبال روی خط آمد و در پاسخ به این که رئیس فدراسیون با چه میزان رای انتخاب خواهد شد گفت: کسب اکثریت دو سوم اعضای حاضر برای انتخاب رئیس مورد نیاز است.

از ۹۰ تا  ۹۰ شامل حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد که شامل بخش های زیر بود:

حضور استیماچ پس از اخراج از سپاهان در بازی گسترش
حواشی و اتفاقات عجیب در باشگاه صبا و اختلاف با مالک باشگاه
جایگاه قدیمی گزارشگر در ورزشگاه تختی
کنار گذاشته شدن غیرفنی مهرداد جماعتی از ترکیب فولاد
شعار هواداران فولاد برای جدایی اسکوچیچ
مشکل صدای اتفاق کنفرانس ورزشگاه آزادی
ترک ایران توسط اوسیانو کروز دستیار کی روش به خاطر بد بودن شرایط منزل
کلاس داوری مدرس فیفا برای داوران بانوان
برگزاری مسابقات کشوری بازیکنان سندروم داون
درگذشت ابراهیم صیادی مربی بازیکن ساز دهه ۶۰

در ادامه بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته روی آنتن رفت.

شهاب الدین عزیزی خادم کاندیدای ردصلاحیت شده ریاست فدراسیون هم روی خط آمد و درباره کنار گذاشته شدن از سوی هیئت بررسی صحبت کرد و با انجام آخرین بخش مناظره برنامه این هفته نود ساعت ۰۲:۵۳ بامداد به پایان رسید.

در پایان این برنامه با شرکت ۲ میلیون و ۳۹ هزار نفر در نتایجی عجیب و بی سابقه کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ ۴۷،۴۶ و ۴۷،۹۵ درصد آرای بینندگان را به خود اختصاص دادند و کی روش در نظرسنجی بهترین مربی خارجی پس از انقلاب ۹ هزار رای بیشتر کسب کرد. پس از آنها استانکو پوکله پوویچ ۲،۵۲  و زلاتکو کرانچار ۲،۰۷ درصد در رده های بعدی قرار گرفتند.

در تاریخ برنامه نود هرگز سابقه نداشت آرای گزینه های نظرسنجی نود تا دهم درصد با هم برابر باشد اما در اواسط این برنامه چنین اتفاقی افتاده و برای تعیین گزینه برتر صدم درصد آرا به نمایش گذاشته شد.

رقابت تنگاتنگ میان کی روش و برانکو +عکس و فیلم

لحظات دیدنی هفته ۲۸ لیگ برتر+فیلم

ترین های هفته ۲۸ لیگ برتر در برنامه نود+فیلم

تحلیل داوری بازی پرسپولیس-نفت تهران+فیلم

بررسی نکات داوری بازی سایپا – استقلال+فیلم

جزئیات بازی استقلال خوزستان-راه آهن+فیلم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.